زنان بریتانیا, وزیر بهداشت آزمایش مثبت برای coronavirus

انگلیسی MP نادین Dorries یک وزیر در وزارت بهداشت و درمان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus او گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

همچنین بخوانید : COVID-19 مورد افزایش در کشور

“من می توانم تایید می کنند من تست مثبت برای coronavirus… شده اند و خود منزوی در خانه گفت:” محافظه کار MP.

مقامات بهداشت در حال حاضر در تلاش برای ردیابی که در آن او قرارداد ویروس و کسی که در او شده است در تماس با او اضافه شده است.

Dorries که به کمک هنر و صنعت این قانون برای مبارزه با اشکال اول انگلیسی سیاستمدار مبتلا به COVID-19, افزایش نگرانی در مورد اینکه آیا او گسترش عفونت است.

تایمز گزارش داد که او تا به حال شده است در تماس با صدها نفر از مردم از جمله نخست وزیر بوریس جانسون.

او کاهش یافت و ناخوشی در روز جمعه در حالی که امضای این سند اعلام کرد که کروناویروس یک وضعیت بیماری, معنی شرکت می تواند با به دست آوردن پوشش بیمه گفت: کاغذ و اضافه کرد او در حال حاضر اعتقاد بر این بود در جاده به بازیابی.

همچنین بخوانید : COVID-19 | تماس های بریتانیا در ورزش بدن پخش به بحث در مورد برنامه می گویند منابع

“من می خواهم برای تشکر از… فوق العاده کارکنان بیمه خدمات درمانی که ارائه شده اند با مشاوره و پشتیبانی,” او گفت: با اشاره به بریتانیا خدمات بهداشت ملی.

شوک خبری است که به احتمال زیاد به افزایش تماس به حالت تعلیق در مجلس با وجود تمایل دولت به انجام این کار در وسط یک بحران بهداشتی.

شش نفر فوت کرده اند در بریتانیا از این ویروس با 373 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>