اوکراین گروگان بن بست: مسلح آزاد اسیران پس از مستند تقاضای ملاقات

همه 13 نفر گروگان گرفته شده در یک اتوبوس در شرق اوکراین آزاد شدند آسیبی روز سه شنبه پس از رئیس ولدیمیر Zelenskiy صحبت با تلفن با گروگان-یادداشت برداری و موافقت تقاضای خود را به تایید یک 2005 حقوق حیوانات مستند.

پلیس مظنون که خدمات امنیت دولتی (دانشگاه شهید بهشتی) عنوان 44 ساله Maksym Kryvosh که توقیف اتوبوس در شهر Lutsk گفت او مسلح با اسلحه و مواد منفجره است.

وزیر کشور Arsen Avakov گفت Kryvosh خدمت کرده بود در زندان و دانشگاه شهید بهشتی گفت: او تا به حال تبلیغ “افراطی انداز”. پلیس گفت Kryvosh تهدید به منفجر کردن اتوبوس و منفجر کردن یکی دیگر از مواد منفجره در یک منطقه شلوغ در شهر.

در یک حرکت به امن گروگان’ انتشار Zelenskiy گفت: او را به صحبت Kryvosh برای هفت تا 10 دقیقه و توافق به یکی از خواسته های خود برای ترویج مستند “ساکنین زمین” به روایت بازیگر هالیوود Joaquin Phoenix.

Three hostages walk out of a seized passenger bus in the city of Lutsk, Ukraine July 21, 2020.

سه گروگان قدم زدن به بیرون از کشف و ضبط یک اتوبوس مسافربری در شهر لوتسک اوکراین 21 ژوئیه سال 2020 است. | عکس های اعتباری: ایسنا

Zelenskiy را در شش دوم کلیپ ارسال شده در ریاست جمهوری Facebook صفحه بود که پس از آن حذف شده است. رئیس جمهور گفت که او را متقاعد کرده بود Kryvosh به آزادی سه گروگان از جمله یک زن باردار است. “ما توافق کردیم که او را به انتشار سه نفر و پس از آن من را ضبط ویدئو” Zelenskiy گفت. Zelenskiy داده شده گزینه راه اندازی یک حمله در اتوبوس, اما نمی خواهید به خطر مرگ گروگان در حمله. “ما نتیجه – هر کس زنده است,” او گفت:.

دانشگاه شهید بهشتی منتشر شده یک عکس از Kryvosh سامانه بر روی زمین با نیروهای امنیتی بیش از او ایستاده و پس از دستگیری او. Avakov گفت: همدست از Kryvosh بازداشت شد در شرق شهرستان از خارکف.

پلیس تا به حال مسدود کردن مرکز شهر با مسلح افسران اتومبیل و یک زره پوش حامل پرسنل در حالی که آنها در تلاش برای متقاعد کردن Kryvosh به آزاد کردن گروگان ها در یک روز سرد.

عکس ها و فیلم نشان داد که یک اتوبوس پارک شده در وسط یک خیابان خالی با حداقل دو پنجره شکست و دیگران تحت پوشش با پرده. پلیس گفت Kryvosh پرتاب نارنجک از اتوبوس. Avakov گفت Kryvosh از کار اخراج شده بود عکس از اتوبوس در پلیس.

در پست در رسانه های اجتماعی Kryvosh نیز خواستار آن شدند که ارشد مقامات اوکراین انتشار بیانیه گفته است که تروریست ها.

“این فیلم این است که صحبت کردن در مورد خوب است. و شما لازم نیست که به … ایجاد چنین یک کابوس برای مردم در سراسر کشور است. این فیلم را می توان بدون آن” Avakov گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>