Paresh Baruah گریزان ارشد نظامی ایالات آزادی مقابل Asom-مستقل (ULFA-من) حاضر به تکان دادن از ابتدایی خود را برای شرایط جدید پذیرش دهلی پیشنهاد برای مذاکرات — گنجاندن حاکمیت آسام در دستور کار بحث و گفتگو. این ULFA-من رهبر گفته می شود که بر اساس Ruili منطقه در چین-میانمار مرز تنظیم شرایط خود در واکنش به شاخه زیتون مرکز ارائه شده به لباس پس از امضای سوم بدو صلح توافق با همه جناح های ملی دموکراتیک مقابل Boroland (NDFB).

آقای Baruah گیر کرده به این موضوع از حاکمیت از سال 2002 زمانی که استاد موسیقی اواخر Bhupen Hazarika تا به حال ارائه شده برای میانجیگری برای مرکز و سپس میخواهد ساز و برگ. او حمایت از ابتکار مشابه در سال 2005 پس از مرکز روشن ساخته است که هر مسئله دیگر از حاکمیت می تواند مورد بحث قرار گرفت.

 

در روز سه شنبه آسام وزیر دارایی Himanta Biswa سرما درخواست آقای Baruah و گروه خود را برای آمدن به میز مذاکرات برای حل و فصل 41 ساله مسلح جنبش است. این ULFA تشکیل شد در مارس 1979 چند ماه قبل از ضد خارجی ها آسام اضطراب آغاز شد.

“ما می توانید با ارسال هیئتی برای مذاکرات, اگر دولت هند می دهد و آن را در سیاه و سفید که موضوع حاکمیت آسام خواهد بود مورد بحث” آقای Baruah گفت و اشاره کرد که بحث در مورد این موضوع به این معنا نیست اعطای حاکمیت.

در بیانیه او همچنین گفت هر گونه بحث باید برگزار شود در آسام در دهلی نو و یا در هر نقطه دیگری در هند و اعضای گروه خود را باید به عنوان یک قدرت استعماری رفتار colonised.

آقای Baruah استقبال از بدو توافق برای امضا و بدون به خطر انداختن تمامیت ارضی آسام.

این آسام دولت گفت: اعضای NDFB خواهد بود قبل از تسلیم وزیر Sarbananda Sonowal در یک مراسم رسمی در گواتی در روز پنج شنبه. یک هفته پیش 644 افراط گرایان متعلق به هشت گروه های مسلح داده بود تا اسلحه. در میان آنها 50 متعلق به ULFA-I.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی