سازمان ملل متحد در لیستهای سیاه طالبان پاکستان رهبر Noor ولی محسود

این تحریک طالبان پاکستان (TTP) گروه تروریستی رهبر Noor ولی محسود تعیین شده به عنوان یک تروریست در سطح جهانی توسط سازمان ملل متحد برای مشارکت در تامین مالی, برنامه ریزی و ارتکاب اعمال در طرف و در حمایت از نهادهای مرتبط با القاعده است.

شورای امنیت سازمان ملل را 1267 داعش و القاعده تحریم کمیته اضافه شده محسود, 42, به داعش (دا’esh) و القاعده به سازمان ملل روز پنج شنبه در معرض پاکستانی ملی به دارایی های یخ ممنوعیت سفر و تحریم تسلیحاتی.

شد رئیس در سال 2018

در ژوئن 2018, محسود بود به نام رهبر تحریک طالبان پاکستان پس از مرگ سابق تحریک طالبان پاکستان رهبر مولانا فضل الله بود. تحریک طالبان پاکستان بود که در لیست سیاه سازمان ملل متحد در ژوئیه 29, 2011 برای ارتباط آن با القاعده است.

زیر نور ولی رهبری تحریک طالبان پاکستان است مسئولیت های متعدد مرگبار حملات تروریستی در سراسر پاکستان از جمله یک حمله هدف قرار دادن نیروهای امنیتی پاکستان در وزیرستان شمالی در ماه ژوئیه سال 2019 و حمله علیه سربازان پاکستانی در خیبر پختونخوا در ماه اوت سال 2019 تحریم کمیته گفت.

همچنین بخوانید: آمریکا تعیین تحریک طالبان پاکستان رئیس Noor ولی محسود را به عنوان تروریستی جهانی

این گروه تا به حال مسئولیت اقدام به بمب گذاری در میدان تایمز در مارس 1, 2010 و در مارس سال 2010 آن را به حال راه اندازی یک حمله چند جانبه در برابر کنسولگری ایالات متحده در پیشاور, کشته شدن حداقل شش پاکستانی و زخمی شدن 20 نفر دیگر این کمیته اضافه شده است.

تعیین تروریستی

وزارت امور خارجه ایالات متحده Bureau of South and Central Asian Affairs (SCA) گفت: در یک صدای جیر جیر که از آن استقبال علاوه بر این از محسود توسط سازمان ملل متحد به لیست تحریم.

تحریک طالبان پاکستان است که مسئول بسیاری از حملات تروریستی مرگبار در پاکستان است. ایالات متحده در داخل کشور تعیین شده Noor ولی به عنوان یک تروریست در سپتامبر سال 2019 آن گفت: در صدای جیر جیر.

لیست سیاه توسط شورای امنیت مستلزم این است که همه کشورها ملزم به توقف بدون تاخیر بودجه و دیگر دارایی های مالی یا منابع اقتصادی از تعیین افراد و اشخاص.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>