مجمع عمومی سازمان ملل متحد جلسات در ماه آوریل ممکن است به تعویق افتاد با توجه به COVID-19

مجمع عمومی سازمان ملل متحد جلسات برنامه ریزی شده برای ماه مارس و ممکن است به تعویق افتاد و در پی “به سرعت در حال تحول” coronavirus همه گیر وجود دارد اما هیچ برنامه ای هنوز برای تغییر تاریخ از سطح بالا سالانه سازمان ملل در جلسه در ماه سپتامبر.

پس COVID-19 پدید آمده در اواخر سال گذشته در شهر ووهان در حدود 1.1 میلیون نفر کاهش یافته است بیمار در سراسر جهان است. تقریبا 60000 نفر کشته شده اند در سراسر جهان است.

رئیس 74 جلسه مجمع عمومی سازمان ملل متحد (PGA), Tijjani محمد-Bande, تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن سازمان ملل در جلسات برنامه ریزی شده برای ماه آوریل و مه “در نور به روز شده در ارشاد به شدت محدود کننده در جلسات حضوری به عنوان یک نتیجه به سرعت در حال تحول COVID-19 همه گیر” PGA امریکا روز جمعه.

محمد-Bande تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن جلسه عمومی برای سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم برای برنامه ریزی مه 6; سطح بالا موضوعی بحث برنامه ریزی برای مارس 11 به بورس از پیشرفت در تاثیر سریع تکنولوژیکی تغییر در دستیابی به اهداف توسعه پایدار و رسمی گفت و گو تعاملی در بازار کالا, برنامه ریزی برای مارس 22.

همه در شخص جلسات مجمع عمومی موظف فرآیندهای برنامه ریزی شده برگزار می شود, بین مارس 17 و پایان ماه مه نیز ایستاده لغو شد.

استفان نواز سخنگوی دبیر کل خواسته شده بود که روزانه در نشست خبری روز پنج شنبه که آیا وجود دارد به لغو برنامه های سطح بالا در مجمع عمومی سازمان ملل جلسه در ماه سپتامبر به خصوص پس از COP26 سازمان ملل متحد در کنفرانس تغییرات اقلیمی قرار می گیرد در گلاسکو در ماه نوامبر به تعویق افتاده است با توجه به COVID-19.

“من آگاه نیست…هیچ برنامه ای است که من آگاه است. بدیهی است COP26 و مجمع عمومی سطح بالا بحث دو چیز متفاوت هستند به این معنا که مجمع عمومی صورت می گیرد در سازمان ملل متحد ستاد ایستگاه. بدیهی است که سطح نمایندگی و غیره را در کشورهای عضو است. اما در این نقطه… وجود دارد هیچ برنامه ای برای تغییر تقویم” نواز گفت.

در اوایل ماه گذشته به عنوان تعدادی از coronavirus موارد به تدریج شروع به افزایش می یابد در سراسر شهر نیویورک نواز گفته بود که “از آن است که به احتمال بسیار زیاد” که COVID-19 وضعیت “تاثیر برخی از مرتب کردن بر روی مجمع عمومی اما من فکر می کنم آن را خیلی زود به بگویید و به هر گونه اطلاعات بیشتر در این نقطه”.

تعداد تایید coronavirus موارد در ایالت نیویورک در حال حاضر در 102,863 نزدیک به نیمی از تمام COVID-19 نفر در ایالات متحده, که در آن چوب خط حساب کردن در حال حاضر 245,658.

شهر نیویورک به تنهایی 57,159 coronavirus بیماران. دولت همچنین شاهد “بالاترین واحد افزایش در تعداد مرگ و میر” در روز پنج شنبه.

مرگ و میر در کشور در حال حاضر در 2,935 افزایش 562 مرگ فقط در یک روز. بیش از 6000 کشته بر آمریکا — 1,562 در شهر نیویورک به تنهایی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز تخمین می زند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید