سازمان ملل می گوید حملات هوایی کشتن بیش از 30 غیرنظامی در یمن

حملات به کشته شدن بیش از 30 غیر نظامی در یک منطقه کوهستانی شمال یمن استان در روز شنبه U. N. انسانی رئیس برای کشور گفت: این حمله را “تکان دهنده است.”

به یمن موسوم به داعش را متهم کرد که ائتلاف به رهبری عربستان سعودی از راه اندازی حملات هوایی تلافی جویانه پس از آنها به ضرب گلوله یک هواپیمای جنگی ائتلاف بیش از استان جوف.

عربستان سعودی وزارت امور خارجه-اجرای آژانس خبری به نقل از سرهنگ ترکی المالکی سخنگوی ائتلاف عنوان کرد و گفت آن بررسی “ممکن است خسارت های ناخواسته” از یک عملیات امداد و نجات در منطقه پس از سقوط گردباد هواپیمای جنگی اواخر جمعه.

المالکی بیان شد که این هواپیما ارائه پشتیبانی هوایی به یمن نیروهای دولتی در مبارزه با داعش.

U. N. انسانی هماهنگ کننده برای یمن Lise Grnade گفت: “این حملات وحشتناک” در al-Maslub منطقه به کشته شدن حداقل 31 غیرنظامی و زخمی شدن 12 نفر دیگر با توجه به مقدماتی زمینه گزارش.

“بسیاری از مردم در حال کشته در یمن – آن را یک فاجعه و آن را غیر قابل توجیه. پنج سال به این درگیری و belligerents هنوز هم عدم رعایت این مسئولیت” او گفت:. “این تکان دهنده است.”

او گفت: بسیاری زخمی شدند و به بیمارستان های در جوف و یمن, پایتخت یمن ،

Youssef al-Hadri سخنگوی حوثی ها-اجرای وزارت بهداشت گفت: حملات هوایی به کشته شدن حداقل 32 نفر از جمله زنان و کودکان است.

ایران-حمایت شورشیان منتشر شد تصاویر گرافیکی نشان دادن تخریب ساختمان ها و وسایل نقلیه و همچنین به عنوان بدن توصیف حمله به قربانیان.

آنها نیز منتشر شد فیلم گفته نشان از سقوط این هواپیما عربستان و خرابه های آن.

انسانی گروه نجات کودکان را محکوم کرد حمله هوایی و گفت: این نشان داد که جنگ در یمن شد “نه کاهش.”

“این آخرین حمله باید به فوریت و به طور مستقل مورد بررسی و عاملان برگزار شد به حساب” گفت: خاویر Joubert, موسسه خیریه کشور مدیر در یمن.

“کسانی که همچنان به فروش سلاح به طرفین متخاصم باید درک کنند که با تهیه سلاح برای این جنگ آنها کمک به ساخت جنایات مانند امروز همه بیش از حد معمول” Joubert گفت.

عربستان سعودی و امارات متحده عربی ستون ایالات متحده آمریکا-حمایت ائتلاف خریداری کرده اند میلیاردها دلار ارزش سلاح از کشورهای غربی خصوصیات آمریکا

شورشیان منتشر شد تصاویر گرافیکی نشان دادن تخریب ساختمان ها و وسایل نقلیه و بدن و مدعی شدند قربانیان. آنها نیز منتشر شد فیلم گفته نشان از سقوط این هواپیما عربستان و خرابه های آن.

این هواپیمای جنگی سقوط و حملات هوایی آمد در میان درگیری شدید بین نیروهای دولتی و حوثیها در استان مأرب, جوف و صنعا. صدها نفر از مردم بیشتر مبارزان کشته شدند در درگیری های اخیر که هم مجبور حداقل 4,700 خانواده ها برای فرار از, با توجه به U. N.

آمریکا از آغاز جنگ با 2014 تصاحب سرمایه توسط حوثیها که کنترل مقدار شمالی کشور در امتداد مرز با عربستان سعودی است. ائتلاف به رهبری عربستان سعودی از بیشتر کشورهای عربی مداخله در مارس 2015 در تلاش برای بازگرداندن سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت از رئیس جمهور عابد Rabbu منصور هادی به قدرت است.

در امان کمپین عربستان آمار مدارس و بیمارستان ها و مجالس عروسی و کشته شدن هزاران نفر از غیرنظامیان این کشور. حوثیها باید با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و موشک برای حمله به عربستان سعودی است.

این جنگ به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر از جمله مبارزان و شهروندان با توجه به درگیری های مسلحانه مکان و رویداد اطلاعات پروژه که آهنگ های خشونت را گزارش کرد. این جنگ همچنین ایجاد بدترین بحران انسانی ترک میلیون ها نفر مبتلا به مواد غذایی و پزشکی کمبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر