سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: جهانی در بدن باقی می ماند متعهد به حمایت از فلسطینی ها و اسرائیلی حل و فصل مناقشه بر اساس قطعنامه های سازمان ملل, حقوق بین الملل و معاهدات دو جانبه یک روز پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود پرده برداری صلح خاورمیانه طرح با هدف حل و فصل یکی از طولانی ترین در جهان اختلافات.

Flanked توسط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در کاخ سفید در ژانویه 28, آقای ترامپ پیشنهاد یک راه حل دو کشور و گفت: هیچ اسرائیلی یا فلسطینی ها خواهد بود کنده شده از خانه های خود تحت طرح خود را.

توصیف آن به عنوان تاریخی و یک “گام بزرگ” به سوی صلح گفت که در چشم انداز خود را, بیت المقدس “باقی خواهد ماند و اسرائیل میخواهد بسیار مهم سرمایه است.” او پیشنهاد فلسطینی پایتخت در شرق بیت المقدس و ایالات متحده خواهد شد تا سفارت خود وجود دارد.

 

دبیر کل دیده است از اعلام ایالات متحده آمریکا در طرح خاورمیانه است. این مقام سازمان ملل بر راه حل دو کشور تعریف شده است, در طول سال های مربوطه شورای امنیت و مجمع عمومی قطعنامه که توسط دبیرخانه موظف است یک بیانیه صادر شده توسط دبیر کل سازمان ملل متحد اشاره به این حادثه تلخ’ گفت: در اینجا در ژانویه 28.

“جهان بدن باقی می ماند متعهد به حمایت از فلسطینی ها و اسرائیلی برای حل و فصل مناقشه بر اساس سازمان ملل متحد قطعنامه های بین المللی و موافقت نامه های دو جانبه و تحقق چشم انداز دو کشور اسرائیل و فلسطین — زندگی در کنار هم در صلح و امنیت در داخل مرزهای به رسمیت شناخته شده و بر اساس نرخ قبل از سال 1967 خطوط.”

آقای ترامپ گفت: این طرح خواستار چهار سال توقف در اسرائیل حل و فصل فعالیت و دو برابر شدن فلسطین.

تصریح می کند که طرح صلح را بیش از دو برابر اندازه از فلسطین آقای ترامپ گفت که مردم فلسطین شایسته به مراتب بهتر زندگی “از اینکه به دام افتاده در یک چرخه ترور و خشونت”.

“چشم انداز من ارائه یک واقع بینانه حل دو دولت” او گفت:.

ما با هم می تواند یک سپیده دم جدید در خاورمیانه آقای ترامپ گفت: به عنوان او خواست فلسطینی ها برای قبول خود را مقابله و آوردن صلح در منطقه است.

خواستار آن یک “فرصت تاریخی” برای فلسطینی ها برای دستیابی به یک دولت مستقل مغلوب ساختن پیشی جستن از وی نوشته شده به رئیس جمهور فلسطین محمود عباس در این موضوع.

 

هیچ فلسطینی رسمی در حال حاضر در راه اندازی. سفرا از کشورهای عربی — عمان امارات متحده عربی و بحرین — در کاخ سفید است.

آقای عباس را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن طرح گفت: “عبور نمی کند.”

“پس از مزخرف که ما شنیده ام امروز به ما می گویند یک هزار و نه به معامله قرن” آقای عباس گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 28 ژانویه در بانک غرب شهر رام الله.

آقای نتانیاهو مورد ستایش قرار داد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به عنوان “روز تاریخی” برای اسرائیل است. طرح او گفت: “اعتصاب “تعادل” که در آن برنامه های دیگر شکست خورده اند.

آقای نتانیاهو گفت که او در حال حاضر مایل به مذاکره صلح با فلسطینی ها “بر اساس” ایالات متحده آمریکا صلح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی