با COVID-19 تهدید بزرگ بلندی عدم قطعیت غالب در حدود 240 محلی خود دولت موسسات (LSGIs) بر رفتار توسعه سمینارها که کلید به شکل گیری برنامه ریزی پروژه های پیش رو از سال مالی آینده.

به عنوان بسیاری از 960 از 1200 محلی خود دولت موسسات درک به انجام سمینارها و قبل از این ویروس تهدید در مجموعه بود و در حال حاضر در انتظار پروژه های خود را به برنامهریزی در این منطقه برنامه ریزی کمیته.

دولت هم باید به طور رسمی انجام دور با این روند و یا انتخاب کردن برای برگزاری این سمینارها با حداقل مشارکت قبل از ارسال پروژه ها از این LSGIs برای تصویب.

مدل

محلی خود نهادهای دولتی در دولت در حال تنظیم یک مدل ارزش تقلید در پروژه آماده سازی و اجرای, و همه چیز در حال پیشرفت بود که در هر مجموعه ای دوره تا شدید بحران منابع و به دنبال آن COVID-19 شیوع است که تهدید به از خط خارج روند.

همه 960 LSGIs می توانید پیش بروید طبق این طرح گذاشته شد برای شروع اجرای پروژه از آوریل 1, اما دولت می توانست به یک تماس در پاکسازی سردرگمی بیش از برگزاری این سمینارها در مورد دیگران.

راه حل

دولت کشف و ضبط شد از این موضوع و به زودی تکامل یک راه حل به طوری که برنامه ریزی فرایند را نمی خواهد تحت تاثیر قرار, برنامه ریزی, عضو هیئت مدیره, K. N. Harilal گفت هندو.

“ما به طور جدی بررسی تمام امکانات برای اطمینان از شروع اجرای پروژه از آوریل 1 خود و دولت را به یک تماس در برگزاری سمینارها و همچنین grama sabhas و بخش sabhas در چارچوب فعلی به زودی” آقای Harilal گفت.

ظرف دو هفته دولت را دریافت گریز به فایده خود را از وام و همچنین دولت می تواند به جلو نگاه به درآمد کسری بودجه کمک مالی است که در حال حاضر اعطا شده توسط اتحادیه مالی کمیسیون در گزارش موقت. که همچنین بدان معنی است که 80% از LSGIs می توانید پیش بروید و با اجرای پروژه نیست و نیاز به هر گونه موانع در اخذ وجوه بیش از حد.

از آنجا که بدن محلی انتخابات برنامه ریزی شده برگزار می شود در شش ماه آینده این کمیته را به اوردرایو به صرف حداکثر بودجه و همچنین روشن شدن این پروژه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی