آدام سندلر عملکرد به عنوان Howard رتنر های طلا و جواهر با مشکل قمار است پرچین — به راحتی یکی از این سال به یاد ماندنی ترین و احتمالا بهترین بازیگر. جدا نشده جواهراتدر حالی که مسحور همچنین باعث می شود به جای استرس زا مشاهده. این فیلم شما می توانید به باز کردن از پیچ. آن را بغل شما با یقه و bedazzles شما با زرق و برق تیز کاهش, که به نظر می رسد در پشت سر هم با خود به سرعت در حال افزایش ضربان قلب.

فیلم شروع می شود در سال 2010 زمانی که یهودی اتیوپی معدن پیدا کردن نادر اپال سیاه و سفید. زوم دوربین را روشن چشمک زن جنبه از سنگ و فقط به عنوان شما از دست دادن خود را در جنبه های درخشان شما به خودتان پیدا کنید به دنبال در یک مانیتور برای کولونوسکوپی! رتنر است که تحت این روش برای رد کردن سرطان است که در خانواده اجرا می شود.

جدا نشده سنگهای

  • کارگردان: جاش Safdie بنی Safdie
  • بازیگران: آدام سندلر Lakeith Stanfield جولیا Fox, Kevin Garnett, Idina Menzel, Eric Bogosian
  • داستان: طلا و جواهر با یک ضعف برای قمار است تا در برابر انواع شانس برای زنده ماندن و شناور
  • زمان اجرا: 135 دقیقه

از آن نقطه ما در رتنر شانه دیدن و شنیدن جهان از منظر او. رتنر جهان, جایی که او توسط یک طلا و جواهر در منهتن در منطقه یک ناهنجار, dizzyingly روشن محل که در آن هر کس است به rip کردن هر کس دیگری. بنابراین رتنر البته که عمیق در بدهی و مانند هر دیگر معتاد به دنبال خوب با شرط بعدی. او در آستانه طلاق از همسرش, Dinah (Idina Menzel) در حالی که همچنین داشتن رابطه با او کارمند, جولیا (Julia فاکس). نیز وجود دارد Demany (Lakeith Stanfield), رتنر دستیار فروش جعلی به تماشای.

بیش عید فصح آخر هفته رتنر که یاد می گیرد و اقدام به خرید عقیق امیدوار است به حراج آن برای یک میلیون دلار و حتی به عنوان او ه وام خود بازی یکی در برابر دیگری است. وجود دارد شام فصح را برای دریافت از طریق دختر او را بازی مدرسه برای تماشای یک خرافی بازیکن بسکتبال (Kevin Garnett در حد خودش) برای جلب رضایت و خشن به سقوط یک حراج به حضور حتی به عنوان او منتظر نتایج خود را کولونوسکوپی. فقط به یاد همه می رود که در این فیلم به اندازه کافی به شما از نفس افتاده.

این فیلم bookended در عمق عکاسی از عقیق, الهام گرفته, با توجه به مدیران توسط گوهرشناسی photomicrography از ادوارد Gübelin و دنی J. سانچز. این فیلم مانند ST Coleridge را مارینر باستان, رفع شما را با آن پر زرق و برق چشم. بر خلاف شعر که در آن شما می توانید یک نفس زمانی که کشتی becalmed “مانند یک نقاشی کشتی پس از یک نقاشی اقیانوس” جدا نشده سنگهای اجازه نمی دهد تا در همه وجود دارد بدون استراحت و بدون شکستن فقط امان از محکم کردن حلقه های طرح که در آخر تعداد فرسوده است.

جدا نشده جواهرات در Netflix بکشد جریان

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی