تحت فشار بلومبرگ می گوید: 3 زنان را می توان منتشر شد از عدم افشای پیمان

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ روز جمعه گفت که شرکت خود را شناسایی کرده سه زن را موظف به عدم افشای توافق در مورد گذشته خود را انجام و آنها خواهد بود منتشر شده از توافق اگر آنها را انتخاب کنید.

در بیانیه آقای بلومبرگ اجرا می شود که رسانه های کنگلومرا بلومبرگ LP گفت: توافق نگرانی “نظرات آنها گفت: من تا به حال ساخته شده” و این که زنان باید تماس با شرکت خود را برای انتشار.

توافق کرده اند یک منبع انتقاد شدید از نامزد رقیب سناتور الیزابت وارن که ذکر آنها در این مناظره ریاست جمهوری در لاس وگاس در روز چهارشنبه و دوباره در یک کنفرانس سالن شهر در روز پنج شنبه.

آقای بلومبرگ همچنین گفت که او در پایان این شرکت به مدت طولانی تمرین نیاز به چنین توافق نامه های محرمانه زمانی که شهرک می رسید با شکایت کارکنان.

“من انجام داده ام بسیاری از تأمل در این موضوع طی چند روز گذشته و من تصمیم گرفتم که تا زمانی که من در حال اجرا شرکت ما موفق به ارائه موافقت نامه های محرمانه برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی یا سوء رفتن به جلو,” او گفت:.

موافقت نامه بلومبرگ گفت: “ترویج فرهنگ سکوت در محل کار و کمک به فرهنگ زنان احساس نمی امن و یا پشتیبانی می کند.”

در لاس وگاس بحث خانم وارن مواجه آقای بلومبرگ در مورد ثبت شرکت های مورد ادعا از محل کار تبعیض و آزار و اذیت.

“شهردار را به ایستادن بر روی خود ضبط” خانم وارن گفت. “و آنچه که ما نیاز به دانستن دقیقا چه چیزی در کمین وجود دارد. او بدست برخی از تعدادی از زنان – ده ها تن چه کسی می داند – به نشانه عدم افشای توافق هر دو برای آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی در محل کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>