سازمان ملل رئیس جمهور مورد بحث و بررسی گزینه به رفتار شورای امنیت انتخابات در ماه ژوئن

مجمع عمومی سازمان ملل متحد رئیس جمهور Tijjani محمد-Bande مورد بحث و بررسی گزینه ها از جمله رای گیری آنلاین, برای انجام انتخابات برای پنج غیر عضو دائم شورای امنیت در ماه ژوئن به عنوان بزرگ در جلسات حضوری در جهان بدن ایستاده به تعویق افتاد تا حداقل پایان ماه ژوئن با توجه به شیوع کروناویروس.

از 193 عضو مجمع عمومی است که برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات در ماه ژوئن به مدت پنج غیر عضو دائم شورای امنیت و اعضای شورای اقتصادی و اجتماعی رئیس جمهور از 75 جلسه مجمع عمومی و معاون رئیس جمهور از 75 جلسه.

هند یک نامزد غیر دائم کرسی در شورای امنیت سازمان ملل انتخابات این سال و آن پیروزی تقریبا قطعی زیر به اتفاق آراء حمایت خود را از نامزدی 55 عضو آسیا-اقیانوسیه گروه بندی از جمله چین و پاکستان است.

همچنین به عنوان خوانده شده | توسط هر حساب و هند واجد شرایط برای شورای امنیت سازمان ملل دائمی صندلی: سید Akbaruddin

محمد-Bande روز پنج شنبه به میزبانی یک نشست مجازی از صندلی از گروه های منطقه ای است که شامل یک ارائه شده توسط دبیر مجمع عمومی و کنفرانس مدیریت (DGACM) Movses Abelian روی گزینه برای انتخابات توسط مجمع عمومی در هفته های آینده بدون جلسات عمومی.

گزینه های تهیه شده توسط DGACM شامل انتخابات نیاز به راز برگه های رای که در آن عضو می توانند رای خود را در یک محل خاص با توجه به نیازهای اجتماعی فاصله و یا توسط ابزار الکترونیکی محمد-Bande سخنگوی Reem آبازا گفته مجازی نشست خبری در روز جمعه.

همچنین به عنوان خوانده شده | تحلیل: هند کمپین دائمی کرسی در شورای امنیت سازمان ملل کاهش

انتخابات برای پنج غیر عضو دائم 15 کشور عضو شورای 2021-22 شدند, برنامه ریزی برای ژوئن 17.

کانادا و ایرلند و نروژ در حال رقابت برای دو کرسی در اروپای غربی و دیگر کشورهای دسته مکزیک است تنها نامزد برای یکی از امریکا لاتین و کارائیب صندلی و کنیا و جیبوتی خواهد مسابقه صندلی در دسترس برای سکس.

هر سال مجمع عمومی برگزیدگان پنج غیر عضو دائم (از 10 در مجموع) برای یک دوره دو ساله است.

10 غیر دائم کرسی های توزیع منطقه ای بر اساس پنج آفریقا و کشورهای آسیایی; یکی برای کشورهای اروپای شرقی; دو برای آمریکای لاتین و کارائیب متحده; و دو برای اروپای غربی و کشورهای دیگر. انتخابات برگزار شد و با رأی مخفی.

مجمع عمومی برگزاری جلسات در فرد به عنوان کارکنان سازمان ملل متحد و دیپلمات های ارتباط از راه دور با توجه به همه گیر.

قطعنامه در حال تصویب شده توسط سازمان ملل متحد بدن از طریق یک سکوت روش که بر اساس آن اگر هیچ دولت عضو را افزایش می دهد هر گونه اعتراض به پیش نویس در یک دوره زمانی مشخص رئیس جمهور از مجمع عمومی را گردش یک تایید نامه پذیرش از متن.

آبازا گفت: محمد-Bande است مشورت با کشورهای عضو در این مکانیسم ممکن است به برگزاری انتخابات و تصمیم گیری در جلسات برگزار می شود و در ماه ژوئن در جهان بدن اعلام خواهد شد بسیار به زودی.

در مورد اینکه آیا سطح بالا هفته مجمع عمومی سازمان ملل متحد که طول می کشد مکان های سالانه در ماه سپتامبر خواهد ادامه آبازا گفت: بحث در حال انجام با سازمان ملل متحد و مدیر پزشکی و مقامات محلی در این زمینه است.

“اما داشتن این جلسات بستگی به بسیاری از عناصر. برخی از آنها خواهد بود که وضعیت COVID-19 همه گیر در سراسر جهان است. و نکته دیگر این است که توانایی مقامات محلی برای دریافت تمام سطح بالایی هیئت. بنابراین این بحث ادامه دارد,” او گفت:.

توجه داشته باشید تهیه شده توسط دبیرخانه سازمان ملل متحد ارائه گزینه های ممکن که در آن انتخابات توسط مجمع عمومی برگزار می شود و بدون جلسات عمومی.

آن گفت که اگر تعداد نامزدها برابر یا تجاوز نمی کند و تعداد کرسی خالی وجود دارد که معمولا بدون نیاز به برگزاری یک رأی مخفی.

“در این موارد مجمع عمومی می تواند انتخاب نامزدها بدون یک رأی مخفی یعنی از طریق سکوت روش” توجه داشته باشید گفت.

در این روش رئیس جمهور از مجمع عمومی می تواند گردش نامه ای به همه کشورهای عضو و نشان خاص انتخابات و اسامی نامزدهای; پیشنهاد می کنیم که یک رأی مخفی بود توزیع با تعدادی از نامزدها برابر یا تجاوز نمی کند و تعداد کرسی خالی; نشان می دهد که اگر چه مانعى وجود دارد که تا یک تاریخ خاص و زمان آن نامزدها در نظر گرفته خواهد شد انتخاب می شوند و خود را نشان می دهد شرایط و تاریخ که در آن کسانی که از نظر آغاز و در صورتی که آنها انتخاب می شوند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>