بودجه اتحادیه: پیشنهاد به corporatise بنادر بزرگ مورد ستایش قرار داد

بودجه اتحادیه-2020 برانگیخته مخلوط پاسخ از شهر کارآفرینان در روز شنبه.

ذینفعان در بندر بخش پیشنهاد استقبال تکامل یک چارچوب و نگاه corporatising حداقل یک پورت.

“ما از صمیم قلب خوش آمدید corporatisation از بنادر مهم برای افزایش بهره وری خود را است که انتظار برای یک مدت زمان طولانی” Sravan خدمات حمل و نقل مدیر عامل G. Sambasiva رائو گفت.

او مورد ستایش قرار داد اعلام به پرده ملی لجستیک سیاست را با استفاده از خالی راه آهن زمین برای تشویق کشت محصولات و معرفی قطار باری با یخچال مربیان است.

یک ربات اپراتور ویساکاپاتنام پورت اعتماد گفت: این طرح می تواند منجر به بهره وری بیشتر و سریع تر تخلیه محموله با از بین بردن تنگناها.

مدیر عامل شرکت افرا نرم افزار و سابق A. P. CII رئیس G. S. شیو کومار گفت: درآمد جدید-نظام مالیاتی کمک خواهد کرد درآمد متوسط گروه است. او گفت که شرکت نیاز به پرداخت سود سهام توزیع مالیات (DDT) که منجر به تزریق وجوه تازه.

سرمایه گذاری هدف

او گفت: 15 درصد تخفیف مالیاتی برای شرکت های تولید برق کمک خواهد کرد افزایش سرمایه گذاری در بخش برق و در دسترس بودن قدرت است. او با استقبال از تصمیم به سرمایه گذاری هدف به ₹2.1 تریلیون دلار از آینده مالی. او گفت: بیانیه ای در تحمل به مالیات آزار و اذیت شد صنعت پسند.

کارآفرین و رئیس جمهور سابق از Vizagapatam اتاق بازرگانی و صنایع a. v. Monish ردیف کرد که چند خوش آمدید اطلاعیه ها اما outlays و منبع مالی بودند دیده می شود. دولت بسته PPP حالت برای بسیاری از آن طرح. اگر وجود دارد برخی از کاهش مستقیم مالیات GST و بدون تغییر باقی مانده است, او گفت:.

‘اعتبار شکاف’

“کمتر از 17 درصد از هند فارغ التحصیلان به راحتی استخدام و 100 میلیون خواهد نیاز به آموزش در دهه آینده نیاز به 50,000 کالج ها. در حالی که هیچ گلوله جادویی برای کشیدن هند از حضور اقتصادی ظروف سرباز یا مسافر اتحادیه دولت بیشتر خواهد شد نیاز به صداقت در شناخت مسائل و به دست آوردن اعتماد سرمایه گذاران,” او اضافه شده است.

“یک اعتبار شکاف وجود دارد و نیاز به ثابت نه تنها با صحبت کردن اما قابل اثبات عمل,” او گفت:.

آقای گفت: ردیف بودجه نشان نداد جدیت که ناامید کننده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر