بودجه اتحادیه دریافت واکنش های مختلفی در شمال, Karnataka, KK

بودجه اتحادیه دریافت کرده است, واکنش ها در شمال کارناتاکا و Kalyana کارناتاکا. اتحادیه در امور پارلمانی Pralhad Joshi گفته است که بودجه را تشویق صنعت و صنعتگران و اولویت داده شده به ترویج کارآفرینی زنان. او گفته است که این بودجه افزایش خواهد اقتصاد کشور به عنوان آن را تا به حال طرح های برای هر دو صنعت و هم کشاورزی ستون فقرات اقتصاد هند.

این Karnatak اتاق بازرگانی و صنعت (KCCI) گفته است که بودجه داده بود و انگیزه ای برای افزایش درآمد کشاورزان و همچنین تشویق بخش صنعتی به خصوص در بخش تولید است.

حسابدار N. A. Charantimath گفته است که این بودجه شامل نوآورانه طرح های طرح های جدید و مراحل را برای توسعه اقتصادی بود و پاداش طبقه متوسط مالیات دهندگان و تعاونی اعتباری جوامع است.

MLA برای Hubballi-Dharwad شرق حوزه پراساد Abbayya نامیده می شوند بودجه به عنوان یکی بدون داشتن نظم و انضباط مالی که در نهایت آسیب بیشتر اقتصاد است. این CITU نامیده می شوند بودجه به عنوان ضربه ای به طبقه کارگر به عنوان آن را به حال در پاسخ به نگرانی های آنها . در بیانیه این کمیته منطقه از CITU گفته است که این اتحادیه از دولت گرفته نشده بود به در نظر گرفتن دوازده نقطه جایگزین برنامه برای احیای اقتصاد هند.

در Kalaburagi این حیدرآباد کارناتاکا اتاق بازرگانی و صنعت (HKCCI) نامیده می شوند آن مخلوطی از امید و ناامیدی.

از آن استقبال برخی از مهم بودجه اقدامات مربوط به تجارت و صنعت اما ابراز ناامیدی نیست با توجه به آن طولانی-انتظار تقاضا مربوط به توسعه Kalyana کارناتاکا.

“ما خوش آمدید پیاده روی در آستانه گردش مالی برای حسابرسی از MSMEs به ₹50 میلیون. ما ضمن استقبال از پیشنهاد دولت به درخواست RBI به دموکراسی و گسترش MSME توزیع مجدد پنجره با یک سال بیشتر. ما نیز با استقبال از تعهد دولت به دو برابر درآمد کشاورزان توسط 2020-22,” Amarnath C. Patil و Shashikanth B. Patil رئیس جمهور و دبیر HKCCI بود گفت: در یک نسخه. “ما انتظار اعلام اعدام در حال حاضر تحریم راه آهن در بخش Kalaburagi. ما تا به حال انتظار بالا از تخصیص بودجه برای NIMZ در Kalaburagi. ما تقاضا برای بودجه مرکزی به KKRDB ایجاد شده در ماده 371(J) قانون اساسی انجام نشده” آنها گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر