نخست وزیر بوریس جانسون قول داد برای پایان دادن به آزادی های اولیه از تروریست محکوم پس از یک اسلامگرا حمله با چاقو به دو نفر روز پس از او مجموعه ای رایگان از نیمی از راه را از طریق زندان خود را به مدت.

Sudesh امان زندانی در سال 2018 برای در اختیار داشتن تروریستی اسناد و انتشار تروریستی انتشارات رفت و در داد و بیداد پس از خوش بنیه جعلی بمب به بدن خود و استفاده از چاقو به سرقت رفته در لندن مشغول خیابانی در روز یکشنبه. او به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس.

او قبلا با تمجید از دولت اسلامی به اشتراک گذاشته آنلاین القاعده مجله و تشویق دوست دختر خود را به سر پدر و مادر او.

آقای جانسون گفت: دولت اعلام تغییرات اساسی در برخورد با مردم محکوم به تروریسم و جرائم گفت: او آمده بود “به پایان از صبر و شکیبایی من” با آزادی مجرم قبل از آنها تا به حال خود را تکمیل جملات و بدون هر گونه بررسی.

“من فکر می کنم ایده اتوماتیک آزادی برای افرادی که بدیهی است که در ادامه به تهدیدی برای مردم آمده است به پایان عمر مفید آن” او گفت:.

“ما فکر می کنم آن زمان برای اقدام به اطمینان حاصل شود که مردم – صرف نظر از قانون است که ما در حال در آوردن مردم در زمان جریان نیست و به طور خودکار واجد شرایط برای آزادی.”

دولت بارها وعده داده شده قوانین سخت تر علیه تروریسم پس از دیگری در سابق محکوم به کشته شدن دو نفر و زخمی شدن سه تن از نیروهای پلیس به ضرب گلوله او را مرده در نزدیکی پل لندن در ماه نوامبر.

آقای جانسون گفت: این موارد از deradicalising و بازسازی اسلامگرایان سخت بود و موارد موفقیت چند بود.

امان مادر Haleema Faraz خان گفت که اخبار آسمان بود که او یک “خوب مودب پسر” بود که رادیکالیزه آنلاین و در زندان است.

“او بیشتر مذهبی در داخل زندان است که من فکر می کنم او رادیکالیزه” او گفت:.

در ضمن دولت اسلامی ادعا کرده است مسئولیت این حمله با چاقو.

بریتانیا حدود 220 نفر در زندان با تروریسم اعتقادات.

در سال 2016 بریتانیا اعلام کرد قصد دارد برای منزوی کردن اسلام گرایان افراطی در واحدهای ویژه در امنیت بالا زندان برای محدود کردن توانایی خود را برای نفوذ در دیگر زندانیان نگرانی است که زندان بودند پرورش زمینه را برای افراط گرایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی