مگر اینکه شما در حال منحصر به فرد به شما, شما نمی خواهید به موفقیت: Rana Daggubati

روز دوم از زير 25 اجلاس 2020 در فوریه 2, دیدم, بازیگر, تولید کننده, تلویزیون, شخصیت, visual effects supervisor و کارآفرین Rana Daggubati را مرحله به خشن تشویق می کند. لباس معمولی و با پوشیدن یک کلاه است که خواندن ‘تایسون’ پررنگ در این 35 سال چند hyphenate در دو جلسه: مشاغل در صنعت سرگرمی با موسس شریک کوان Dhruv Chitgopekar و تعدیل توسط بنیانگذاران Under 25, Anto فیلیپ; و تکنولوژی در صنعت سرگرمی با موسس و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری در لانه پراساد Vanga.

مخاطب برخی از آیات: او موفق کلاس 10 امتحان بورد (نه تشویق که برای رعنا خندان اندرز جمعیت) او Star Wars مورد گوشی و او تنها است. او نیز تا به حال برخی از مشاوره: “اگر شما می خواهید برای دریافت به سینما به کار حق دور آن است که آیا ساخت یک فیلم کوتاه و یا انجام تئاتر”. بیان کرد که او “عاشق فیلم” رعنا تاکید می کند که او لذت می برد داستان و اضافه کرد که “می خواهید برای محتوا و استعداد است که در آن بالاترین در حال حاضر”.

نشستن به صورت سریع چت, ستاره است انجام نگرفته و نزدیک حتی عذرخواهی برای “صحبت های زیادی”. یکی از چیزهایی که رعنا شده در این جلسه بود که مخاطب شروع به انتظار خاصی از شخصیت یک ستاره و این ممکن است خلاقانه مهار کند گفت: ستاره. چگونه به مقابله با آن ؟

Unless you are unique to you, you’re not going to succeed: Rana Daggubati

موافقت که بسیاری از ستاره ها و چهره این مشکل او می گوید: “آنها قادر به به طور مداوم انجام کارهای مختلف به دلیل آن نیاز به آنها را به پایین آمدن از یک شماره خاص و بازگشت. در حال حاضر من را ساخته اند یک انتخاب است. اگر من یک داستان برای گفتن و من نیز ممکن است در دفتر بماند. آن است که یک کار ساده تر از پیش رفتن و انجام چیزی است که من نمی خواهم. بین دو Baahubali فیلم من یک فیلم به نام قاضی که بسیار کوچک فیلم. مهم نیست که چه اندازه از این فیلم است; اگر آن را یک داستان شما می خواهید برای گفتن فقط پیش بروید و آن را بگویید. بنابراین آن است که واقعا یک انتخاب است که باعث می شود یکی. مانند سؤال در مورد آنچه که به نظر من موفقیت است. شما نیاز به اطمینان که معیار و چوب به آن. مهم نیست که اگر کسی در کنار من است انجام X یا Y. این است که آنچه شما انجام دهد. زمانی که مخاطب در حال تماشای شما در تئاتر و چراغ ها خاموش هستند آنها در حال تماشای نیست کسی تقسیم صفحه نمایش. آنها فقط می خواهم به درگیر در این داستان است. رعنا می افزاید: “در دنیای هنر, مگر اینکه شما در حال منحصر به فرد به شما, شما نمی خواهید به موفقیت. من نمی تواند انجام چه کس دیگری می کند به دلیل آن را در حال حاضر انجام می شود. شما نمی توانید به تقلید از موفقیت; آن را به خود شما.”

در خط لوله

  • فیلم تلوگو Virata Parvamبه کارگردانی Venu Udugula
  • Haathi صرف Saathiیک چند زبانه فیلم, به کارگردانی Prabhu جزایر
  • تولید/توزیع کریشنا و للابه کارگردانی Ravikanth Perepu

که از جلوه های بصری زمينه و هنوز هم درگیر بودن در این زمینه (داشتن همکاری با آمدن به ترکیب تکنولوژی در فیلم) چه او فکر می کنم از VFX در هند و آیا هالیوود باید در نظر گرفته شود به عنوان تنظیم استاندارد است ؟

می گوید رعنا “وجود دارد تفاوت های اساسی بین غرب و هند است. ما هفت یا هشت بسیار موفق صنایع در یک کشور است. هالیوود در یک اکوسیستم است که ساخته شده است همراه با مطالب و فن آوری است. اگر شما یک شرکت مانند والت دیزنی, به عنوان آن را به عنوان یک محتوای عالی شرکت همچنین یک فن آوری شرکت است. در اینجا در هند همگرایی بسیار کمی به خصوص در هنر. چرا که به عنوان حرفه یا فرهنگ و هنر است که نگاه کردن بر اساس. آن است که به آرامی در حال تغییر در مترو, اما آن است که هنوز هم یک تاثیر فرهنگ است. به عنوان یک انیماتور یا visual effects supervisor است که هنوز هم (در نظر گرفته شود) یک مسیر شغلی بزرگ است. و به همین دلیل من اینجا هستم تا در حوادث مانند این است که به نوعی از پیدا کردن آن است. از آنجا که بسیاری از مردم با علاقه اما آنها نمی دانند که جهت سر در. پس ما لازم نیست که اکوسیستم است که وجود دارد (در هالیوود) مهم است برای فیلمسازان و یا صنایع دیگر به نوع گرد هم می آیند. چگونه است که این تکنولوژی در هند ؟ آن را تیز و ما می توانیم بسیاری از مسائل اما این تکنولوژی استفاده نمی شود با دیگر صنایع در هند. و ما خجالتی و دور از نوآوری به عنوان یک فرهنگ به دلیل وجود یک حس است که “خوب, این کار به ما اجازه استفاده از آن را تا آن کار می کند”. اما چه اتفاقی می افتد این است که جهان امروز است که دوست ندارم.”

Unless you are unique to you, you’re not going to succeed: Rana Daggubati

او می افزاید: “این یک گام به گام با جهان دیگر است; سازگار جهان آموزش. آن است که سیستم های مختلف تکامل یافته است که در چند سال گذشته است. من فکر می کنم ما نیاز به درک که به عنوان یک فرهنگ و پس از آن واقعا ترویج هنر. چگونه ما بهتر جلوه های بصری و یا بهتر مفاهیم ؟ هنگامی که شما فکر می کنم مدرسه چگونه بسیاری از آنها را نقاشی کلاس به طور جدی ؟ آن را به طور جدی به عنوان ریاضی. هنگامی که شما انجام آن را به همه تغییر. من فکر می کنم که واقعا فرهنگ ما در حال تلاش برای فرو کردن در سطح خرد.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر