Unscripted عشق

لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار سفید, تکیه در برابر یک پس زمینه از گل رز قرمز میزبان-مدیر Ohmkar دهد و به دور از پیچ و تاب در جدید خود را نشان می دهد تلویزیون iShmart Jodi , که premièred در فوریه 23. نشان می دهد در StarMaa به ارمغان می آورد 12 زوج مشهور با هم در تعطیلات آخر هفته. “این یک واقعیت نشان می دهد با یک تفاوت” لبخند Ohmkar.

زودتر خود را نشان می دهد بازی حس ششم دو سال پیش در StarMaa قبل از این کانال قصد دارد برای راه اندازی Bigg Boss. در حال حاضر پس از اتمام آن بزرگ, رئیس, را, سوم, فصل Ohmkar با iShmart Jodi. او در ابتدا برنامه ریزی شده برای انجام یک رقص نشان می دهد اما به جای ایجاد این مجموعه در ارتباط به درخواست StarMaa. در این مجموعه 12 واقعی افراد مشهور سکسs تست قدرت عشق خود را نشان می دهد که عشق بدون نیاز به دستور العمل. “تنها یک الگوی جدید را در مخاطبان جوان. من در زمان کانال مفهوم در ارتباط است اما برنامه ریزی این سری در راه منحصر به فرد خود می گوید:” Ohmkar اضافه کرد Prabhakar, P, طراحان Yashwanth و Sandeep, Ashmita Asrani, Siva Jyothi, Indraneel و Meghna برخی از نشان می دهد شرکت کنندگان است.

مشاهیر از زمینه های مختلف اقدام به رقص و رقص — آوردن همسران خود را به نشان می دهد. “ما هرگز همسران مشهور است. آن را یک فرصت برای دیدار با فرد پشت ستاره,” او می گوید. اولین ‘عروسی’ دور بازسازی این زوج در روز عروسی: آنها می رسند در یک گرند مجموعه, پوشیدن لباس عروسی خود را. “زوج های متاهل به مدت سه دهه به کسانی که برای ازدواج فقط سه ماه تمام می رسند در لباس آنها را به تن در روز عروسی خود را. که قسمت خواهد بود پر از خاطرات ویژه,” او توضیح می دهد که اضافه کردن چگونه این تیم در زمان مراقبت به آن نگاه مانند یک فیلم عروسی. “تم باید ارائه شده در یک روش سرگرم کننده. وجود عاشقانه است اما ما اطمینان حاصل شود آن را نگاه نمی کند زشت به طوری که مخاطب خانواده نیز به تماشای نشان می دهد ما به راحتی.”

بر خلاف دیگر واقعیت را نشان می دهد که در آن قضات نمره استعداد و تصویب نظرات (برخی از آنها به ناچار تند و زننده), iShmart… نمی خواهد که هر قضات است. “اعضای تست خواهد شد توسط شرکت کنندگان است. یک طراح رقص متخصص در رقص دور اما چه اتفاقی می افتد اگر همسرش قادر به مطابقت با مراحل خود را? چگونه شرکای رسیدگی به وضعیت زمانی که همسران خود را نه قوی در رقابتی دور می گوید:” Ohmkar اشاره به این خواهد شد یک آزمایش از همراهی. “احساسات خود به خودی نه اسکریپت.”

به طور مداوم در نوسان بین سینما و تلویزیون Ohmkar می گوید که او می یابد تلویزیون بیشتر به چالش کشیدن. “فیلم در حال بازی توپ های مختلف و به شما لوکس از زمان. در دنیای من فقط یک مدیر و یک تیم از افراد با من کار در زمینه های دیگر. اما در اینجا من یک مرد ارتش, میزبانی وب, نوشتن و کارگردانی; من نیز باید برای ایجاد یک نگاه منحصر به فرد نشان می دهد.”

اظهار نظر در تغییر بیننده عادات او شوخی که تلفن همراه خود را رقیب اصلی. “مردم به تماشای نشان می دهد بر روی تلفن خود را در زمان و مکان و سرعت. حتی مخاطبان تلویزیون می توانید کانال های درون یک دوم اگر یک نمایش نیست و مورد علاقه آنها” او می گوید و اضافه کرد: “حتی با سری وب و واقعیت را نشان می دهد برای اولین بار چند دقیقه و رمان مطالب مهم برای نگه داشتن توجه بینندگان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>