تا زن مورد آزار و اذیت بیش از جهیزیه داده talaq سه گانه; شوهر در قوانین رزرو

یک مورد جهیزیه و خشونت ثبت شده است در اینجا در مقابل یک مرد و اعضای خانواده خود را در شکایت خود گفته پلیس در روز دوشنبه. مرد نیز به talaq سه گانه به زن بیش از تلفن آنها گفت.

مورد ثبت شده بود در روز یکشنبه در دستور DIG, Manoj Kumar, شو, قویلا ایستگاه پلیس گفت:. پلیس گفت: هیچ موردی ثبت شده است در زیر زنان مسلمان (حفاظت از حقوق در ازدواج) عمل می کنند که باعث می شود فوری talaq سه گانه (talaq-e-biddah) در هر صورت صحبت در نوشتن و یا توسط ابزار الکترونیکی مانند e-mail, اس ام اس و واتساپ غیر قانونی و از درجه اعتبار ساقط تا سه سال زندان برای شوهر.

“زن (شاکی) ازدواج کردم به Tasleem on May 9, 2014. پس از ازدواج او را در قوانین شروع به اذیت و آزار او برای جهیزیه,” او گفت:. افسر پلیس گفت: شاکی نیز به اتهام تعرض توسط او برادر در قانون است.

“زن برادر در قانون الطاف اغلب او را مورد تعرض قرار و تلاش برای تجاوز به او را چند روز به عقب. زمانی که زن در برابر او را تهدید به کشتن او با قرار دادن چاقو در گردن او. به عنوان زن مطرح شده زنگ الطاف فرار از وجود دارد” کومار گفت.

“در فوریه 6, زمانی که زن شکایت در مورد این حادثه به او ضرب و شتم او انداخت و او را از خانه همراه با کودکان. روز بعد او تلفظ talaq سه گانه در بیش از تلفن” افسر اضافه شده است.

روز یکشنبه هنگامی که زن ساخته شده شکایت در این زمینه به حفاری Rajesh Pandey یک مورد جهیزیه و خشونت ثبت شده علیه هفت نفر از جمله شوهر او برادر در قانون, در قانون Reshma و خواهر در قانون Habiban خاتون, پلیس گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>