تحول در Madhya Pradesh کنگره دولت. یک موضوع داخلی: BJP معاون رئیس جمهور Shivraj سینگ Chouhan

BJP معاون رئیس جمهور سابق و, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan روز سه شنبه دور حزب از تحول در بحرانزده کنگره توسط دولت حاکی از آن بود که خود را موضوع داخلی.

تشریح BJP مقننه نشست روز سه شنبه یک “امر معمول” آقای سینگ در رسیدن به بوپال در صبح از دهلی جدید که در آن او ملاقات وزیر خانه آمیت شاه گفت: “آنها می دانند که مسائل خود را بهتر است. چه چیزی ما را به انجام این کار؟”

همچنین بخوانید: BJP دست در دستکش با مافیا برای بی ثبات, Madhya Pradesh, دولت می گوید کمال نات

وزیر برای 15 سال قبل از کنگره با هجوم به قدرت در دسامبر 2018 آقای سینگ شده و اتهامات از رهبران کنگره از جمله Rajya سبها MP Digivijaya سینگ که در اشاره نقش خود را در ظاهرا خرید بیش از قانونگذاران حمایت دولت در تلاش برای براندازی آن در هفته گذشته.

همراه او Narottam Mishra سابق BJP وزیر توصیف استعفای توسط 16 وزرای کابینه به عنوان انحرافی تاکتیک های این کنگره است. “من فکر نمی کنم آنها می توانند خود را نجات دهند در حال حاضر. که در فراست سیاسی دولت از بین رفته است,” او گفت:.

در حال پرسید: اگر بی جی پی خواهد خوش آمدید جدا کنگره رهبر Jyotiraditya Scindia در درون حزب بریزید اگر او نسبت به آن آقای Mishra گفت: “من نمی هر گونه اطلاعات خود را در مورد پیوستن به. هنوز هم این BJP و ما خوش آمدید با قلب باز هر کسی که می خواهد برای پیوستن به.”

آخرین شب 11 MLAs و شش وزیران از گوالیور-Chambal کمربند یک دژ آقای Scindia که تا به حال از دست 2019 Lok سبها انتخابات از گنا جامعی در تماس با وزارت امور خارجه کنگره رهبری است. آمدن روز پس از کنگره رهبران ادعا را نجات شش MLAs از “BJP مجلسی” در یک هتل در هاریانا توسعه فرستاده وحشت سراسر کنگره با رئیس جمهوری کمال نات برش کوتاه خود به دهلی نو سفر به اینجا بازگشت.

با توجه به آیه ضمن اشاره به بازداشت بدون ملاقات نمایندگان مجلس, آقای Mishra گفت: “Kuch به majbooriya راهی بوی, yuh سلام کوی bewafa ناهی hota” (باید وجود داشته باشد برخی از اجبار فقط می خواهم که هیچ کس می شود بی وفا)

همانطور که قبلا گزارش توسط هندویک whistleblower هفته گذشته منتشر شد یک رشته از ویدئوها ظاهرا نشان آقای Mishra قابل توجه در مقابله با کنگره MLA و توضیح به او چگونه حکومت خواهد بود واژگون. آقای Mishra تا به حال در مورد صحت این ویدئوها.

در همین حال کنگره قانونگذاری حزب همچنین پاسخگویی اینجا را در روز سه شنبه به ساکن در صورتی دولت و طرح بازسازی از دولت درخواست شده برای وزرای بود که استعفا داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>