Urvashi Rautela می گوید که Hindi بازسازی ‘Thiruttu Payale 2’ خواهد بود جهانی relatable

بازیگر Urvashi Rautela که ستاره در Hindi بازسازی ضربه تامیل فیلم Thiruttu Payale 2, بسیار مثبت است که این فیلم را به خوبی دریافت شده توسط بالیوود طرفداران بیش از حد.

Thiruttu Payale 2 منتشر شد در سال 2017 و کارگردانی شده توسط Susi Ganesan. این فیلم برجسته بابی Simha Prasanna و anushka در نقش سرب است. نسخه هندی است که در عین حال به شود عنوان, شات گسترده در بنارس و لکنو. Urvashi دیده خواهد شد عشق بازیگر Viineet کومار سینگ.

“من بسیار مثبت است که این فیلم را دریافت کرد بسیار خوب در اینجا در بالیوود بیش از حد ما به عنوان یک کارگردان و بازیگران ما دو فوق العاده و بسیار با استعداد بازیگران در فیلم ما —Viineet آکشی کومار و Oberoi. آنها واقعا شگفت آور و نوع فیلم شناسی آنها همواره الهام بخش من” Urvashi گفت.

این اولین باری خواهد بود که Urvashi که قبلا ستاره دار در فیلم هایی مانند “Singh Saab The Great”, “بزرگ Grand Masti” و “Pagalpanti”, دیده خواهد شد در غیر فریبنده آواتار.

“من در اکشن, کمدی, ترسناک و فیلم های رمانتیک و در اینجا آن را در دسترس نباشد غیر زرق و برق و طراحی شخصیت. در این فیلم شما را از هر گونه شباهت به آنچه که من انجام داده ام در گذشته است. این فیلم به ضرب گلوله کشته شده است در بنارس و لکهنو و آن را واقعا سرگرم کننده بود. شما ببینید من پوشیدن تازی و ساری بیش از آنچه شما را دیده ام من در فیلم های دیگر,” او اضافه شده است.

او می گوید: بازسازی است و همچنین گروگان Ganesan بسیار relatable.

“این فیلم واقعا یک ضربه بزرگ در جنوب و مفهوم این فیلم نیز خوب است. موضوع بسیار جهانی و هر کسی می تواند مربوط به این موضوع در زمان امروز. این فیلم می تواند در هر بخشی از جهان است,” او گفت:.

Urvashi ادعا کرد او است خدا را شکر به کار کرده اند و با مدیران که باید اعتماد به نفس در او. “من متوجه شده ام این چیزی که در هر مدیر من با کار کرده ام که آنها را خیلی بیشتر ایمان در من از من در خودم. ممنون میشم و برکت به عنوان یک بازیگر از آنجا که آنچه شما واقعا برای طلب که خود را مدیر 1000 درصد ایمان و اعتماد شما. من فکر می کنم آن اتفاق افتاده است با Susi Ganesan چون من همیشه اولین انتخاب است. هنگامی که او به من پیشنهاد فیلم, من احساس می کنم که او می دانست این بود که من مناسب چهره برای فیلم” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>