ما: 139 COVID-19 مرگ و میر در 1 روز تهمت نشانه های اجرایی به منظور جلوگیری از لوازم پزشکی احتکار

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی برای جلوگیری از احتکار حیاتی لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت فردی به عنوان کشور برای اولین بار ثبت نام بیش از 130 مرگ و میر در یک روز با توجه به کوروناویروس.

تا روز شنبه بیش از 43,700 تایید موارد coronavirus گزارش شده در ایالات متحده است. از این بیش از 10 ، 000 اضافه شد در یک روز با توجه به Worldometer یک وب سایت که کامپایل COVID-19 موارد است. با 139 مرگ و میر تعداد مرگ و میر عبور 550 دوشنبه شب.

امضای این فرمان اجرایی آقای ترامپ گفت: خود دولت را به اقدام علیه احتکار و قیمت گذاری بیش از حد حیاتی پزشکی و تجهیزات حفاظت فردی و همچنین به عنوان منابع دست sanitisers و ماسک صورت.

“بسیار به سادگی به ما اجازه نمی دهد هر کسی که برای بهره برداری از درد و رنج شهروندان آمریکایی خود را برای سود” او تأکید کرد و افزود وزارت دادگستری را به شدت پیگیر طرح های جعلی مربوط به این بیماری همه گیر.

ایالت نیویورک به ویژه در شهر نیویورک به عنوان کانون یکی از بدترین بحران بهداشت عمومی در ایالات متحده در حافظه اخیر است. تقریبا یک در هر دو آمریکایی ها آلوده رمان coronavirus ها از شهر نیویورک که گزارش 5,085 اخبار موارد در دوشنبه در نظر گرفتن مجموع به 20,875.

به عنوان بسیاری از 157 ساکنان نیویورک که یکی از بالاترین غلظت از مردم در کشور فوت کرده اند از coronavirus تا کنون. از کل مرگ و میر در این شهرستان تا کنون 43 گزارش شد در روز دوشنبه.

مقامات بهداشت هشدار داد که COVID-19-مربوط به تلفات آمار و ارقام در نیویورک در حال انتظار برای پرش به طور قابل توجهی در روزهای آینده.

کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا L Birx به خبرنگاران گفت که شهر نیویورک, نیویورک, مترو, منطقه نیوجرسی و بخش هایی از جزیره باید یک حمله نرخ نزدیک به یک در 1000 در. این است که پنج بار از آنچه در دیگر مناطق در حال دیدن.

“از طریق ظرفیت بالا آزمایشگاه تحقیقات ما در حال پیدا کردن که 28 درصد از ارسال نمونه ها از آن منطقه در حالی که کمتر از 8 درصد در بقیه کشور,” او گفت:.

“پس به همه دوستان و همکاران من در نیویورک این است که گروهی که نیاز به مطلقا فاصله اجتماعی و خود منزوی در این زمان. واضح است که این ویروس در گردش شده است وجود دارد برای چندین هفته به این سطح از penetrance به طور کلی جامعه” Birx گفت.

رئیس جمهور تهمت خبرنگاران در کاخ سفید در کنفرانس خبری که در نیویورک همراه با دیگر نقاط مانند واشنگتن و کالیفرنیا است و اولویت برای دولت است.

“ضروری لوازم پزشکی و تجهیزات اضطراری هستند که با عجله به نیویورک است.” او گفت:, و اضافه کرد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال است توزیع هشت میلیون N-95 ماسک ماسک و 13.3 میلیون فولاد ماسک در سراسر کشور در حال حاضر است.

“تمرکز بر مناطق با بیشترین نیاز ما را حمل 73 پالت از تجهیزات حفاظت فردی به شهر نیویورک و 36 پالت به دولت واشنگتن. در گذشته 96 ساعت FEMA همچنین دریافت کمک های مالی از حدود 6.5 میلیون ماسک. ما در حال تمرکز بر برخی از نقاط” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او همچنین اعلام کرد که آزمایش های بالینی برای داروهای موجود است که ممکن است اثبات موثر در برابر ویروس آغاز خواهد شد در نیویورک است.

“دولت فدرال در حال کار برای کمک به دست آوردن مقادیر زیادی از کلروکين. از آن خواهد شد یک بازی بزرگ-changer. پس ما را ببینید توزیع شروع فردا (سه شنبه) صبح زود در نیویورک است. من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال رفتن به, امیدوارم با نتایج بسیار خوشحال. ما تمام خواهد شد و تماشای آن از نزدیک” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر