آمریکا هند را ترجیح تجارت و کسب و کار شریک زندگی در سفر خود برای تبدیل شدن به یک $5 تریلیون اقتصاد تا سال 2024 در این کشور فرستاده به ما Taranjit سینگ Sandhu گفته است.

پرداختن به یک گردهمایی از آمریکا کسب و کار جامعه در پذیرش میزبانی به افتخار او توسط ما-هند استراتژیک و مشارکت انجمن در روز جمعه آقای Sandhu گفت که پتانسیل برای همکاری بین ایالات متحده و هند بی حد و حصر است.

او گفت که نخست وزیر نارندرا مودی را تعیین کرده است هدف برای هند به رشد از 3 تریلیون دلار اقتصاد امروز به $5 تریلیون اقتصاد تا سال 2024 و 10 تریلیون دلار اقتصاد تا سال 2030.

“در این سفر نخست وزیر مودی روشن ساخته است که ایالات متحده یک شریک زندگی ترجیح داده برای تجارت و کسب و کار” گفت: این کشور سفیر جدید به ما.

“روابط ما با دولت جدید پیدا کرده و به شتاب گرفتن آن انرژی از گرم دوستی بین رهبران ما. ما رئیس جمهور (دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) و نخست وزیر ما (مودی) را ملاقات چهار برابر سال گذشته,” او گفت:.

رعایت که مردم از جامعه کسب و کار در سراسر هر دو کشور کمک زیادی به این رابطه گفت: کارآفرینان و بازرگانان و زنان بوده است ذینفعان کلیدی از هند و آمریکا روابط.

بیش از 2000 شرکت های ایالات متحده حضور در هند. بیش از 200 شرکت های هندی به سرمایه گذاری 18 میلیارد دلار در ما ایجاد بیش از 100 ، 000 شغل مستقیم. دو راه سرمایه گذاری بین هند و ایالات متحده به $60 میلیارد دلار در سال 2018 آقای Sandhu گفت.

تجارت دو جانبه در حال رشد است در 10 درصد در یک سال-به-سال اساس و به 160 میلیارد دلار در سال 2019 گفت.

“این باعث می شود من صعودی در مورد روابط ما. بهترین ها هنوز در راه اند. زمانی که ما سرمایه و تخصص ملاقات بازار هند و ذهن ما باید هدف برای هیچ چیز کمتر اما آسمان” آقای Sandhu گفت در آدرس خود.

با اشاره به اول خود را از روی لئامت دادن در واشنگتن دی سی به عنوان یک جوان هندی دیپلمات در سال 1997 آقای Sandhu گفت: او همیشه احساس بالقوه ایالات متحده-هند همکاری و تعجب که چگونه آن را می تواند به جلو حرکت می کند.

“ما هر دو پر جنب و جوش دموکراسی باز و چند فرهنگی جوامع مبتنی بر حکومت قانون است. همکاری ما امروز به عنوان آن را به عنوان بدون درز بر اساس قوی مردم-به-مردم اتصالات. ما را تبدیل به جهانی شرکای استراتژیک و همکاری ما کاهش در سراسر حوزه های فعالیت آن غیر قابل تصور بود از دو دهه پیش گفت:” هند بالا دیپلمات.

آقای Sandhu, a 1988-دسته ای, هندی, خارجی, خدمات, رسمی تا به حال دو موفق نانامی به بازی در سفارت هند در واشنگتن دی سی – یکی از آخرین معاون سفیر از جولای 2013 تا ژانویه 2017.

او موفق Harsh Vardhan Shringla که ترویج شده است به عنوان وزیر امور خارجه. آقای Sandhu تا هفته گذشته بود که هند کمیساریای عالی به سریلانکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی