ما حملات تلافی جویانه در جریان در عراق: آمریکا

ارتش ایالات متحده راه اندازی حملات هوایی علیه طرفدار ایران در عراق از کشته شدن دو آمریکایی و یک بریتانیایی در یک حمله موشکی آمریکا مقامات نظامی گفته خبرگزاری فرانسه در روز پنج شنبه.

“این عملیات در جریان است” و هدف قرار دادن سلاح و امکانات یک مقام گفت که خواست نامش فاش نشود بدون در نظر گرفتن که در آن حملات وقوع بودند.

همچنین به عنوان خوانده شده | سه راکت در سفارت آمریکا در بغداد یک مجروح

“ایالات متحده حملات هوایی هدفمند درهم al-Shaabi موقعیت خود را در چند استان در سراسر عراق با هدف قرار دادن تدارکات گره ها و پهپاد (هواپیماهای بدون سرنشین) واحد ذخیره سازی” گفت: یک دوم اضافه کرد که ایران حمایت مسلح جناح Kataeb حزب الله یکی از کسانی که هدف قرار دادند.

همچنین به عنوان خوانده شده | در خرابه های unilateralism

صبح روز پنج شنبه وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper هشدار داد که “همه گزینه ها روی میز” برای پاسخ به مرگ سه سرباز در یک حمله موشکی در تاجی پایگاه هوایی در روز چهارشنبه.

چهارده نفر دیگر زخمی شدند در این حمله از جمله آمریکایی و انگلیسی و لهستانی است.

موشک حمله موجب ترس از تشدید تنش بین ایالات متحده و ایران.

در حالی که وجود دارد هیچ ادعای فوری مسئولیت این حمله را که دیدم حدود 18 موشک زمین پایه واشنگتن مقصر ایران-حمایت جناح از درهم al-Shaabi نظامی شبکه مشابه اخیر خشونت است.

“در این حملات از شروع در 1:00 am به وقت محلی و با استفاده از انواع مختلف هواپیما” یکی از این منابع گفت.

“ما هیچ اطلاعات فوری در تلفات” رسمی اضافه شده است.

“این است که در پاسخ به حملات راکتی دیروز…. این است که یک ائتلاف عملیات. این به طور خاص ایالات متحده عملیات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>