استفاده می شود روغن پخت و پز می تواند سوخت خود را تحرک می گوید IOCL

آیا می دانید که در آن استفاده می شود روغن پخت و پز و یا گریس و ضایعات از آشپزخانه ما هتل ها و رستوران رفتن ؟

وجود دارد دفع عوامل که جمع آوری استفاده می شود روغن پخت و پز از eateries اما هیچ کس در واقع می داند که چه مقصد نهایی این ماده سمی است.

هند نفت شرکت کرده است سوار بر یک اجتماعی سرمایه گذاری توسط شناور پاک درایو به نام RUCO (Repurpose استفاده می شود روغن پخت و پز). تحت این روغن PSU را تشویق کارآفرینان برای تولید بیودیزل از روغن نباتی با یک قرارداد بیع متقابل.

“ضایعات روغن پخت و پز است که مضر به بهداشت و سلامت نیز آن است که محیط زیست به دور از استفاده از روغن پخت و پز. بهترین راه حل این است که به روند آن و تبدیل آن به بیودیزل” گفت: D. L. Pramodh, IOCL مدیر اجرایی و کارناتاکا ،

به رستوران که فروش بسیاری از مواد غذایی سرخ شده مانند سیب زمینی سرخ شده و مرغ سرخ شده هستند به احتمال بسیار زیاد به مقادیر زیادی از روغن استفاده می شود که آنها نیاز به دور از. انواع چربی های گیاهی و روغن های حیوانی و چربی ضایعات گریس و روغن های خوراکی پردازش زباله را می توان به عنوان خوراک سهام را برای تولید بیودیزل.

ICO در حال حاضر جلسه هالتر کوچک و متوسط و بزرگ از eateries ها و رستوران ها و هتل ها به تعامل بیشتر آنها در این مبارزه است. “با utlitisation استفاده می شود روغن پخت و پز برای تولید بیودیزل ما با هدف تحقق چشم انداز ‘زباله به ثروت’ در هند” آقای Pramodh گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>