کاربران خواهد بود مایل به اشتراک گذاشتن خود را موجودی بانکی جزئیات با Facebook for $8.44 یک ماه می یابد مطالعه

آلمانی Facebook کاربران می خواهم پلت فرم رسانه های اجتماعی به آنها پرداخت حدود 8 دلار در هر ماه برای به اشتراک گذاری اطلاعات تماس خود را در حالی که ایالات متحده کاربران را به دنبال $3.50, با توجه به مطالعه چگونه مردم در کشورهای مختلف ارزش اطلاعات خصوصی خود را.

این مطالعه توسط ایالات متحده بر اساس فکر می کنم تانک تکنولوژی موسسه سیاست (TPI) است که تلاش برای تعیین کمیت ارزش حفظ حریم خصوصی آنلاین و اطلاعات. این ارزیابی چگونه حریم خصوصی بسیار با ارزش است در شش کشور با نگاه کردن به عادات مردم در ایالات متحده, آلمان, مکزیک, برزیل و کلمبیا و آرژانتین.

این آدرس رو به رشد نگرانی در مورد چگونه شرکت ها از سیستم عامل های فن آوری را به خرده فروشان و جمع آوری شده است و monetising اطلاعات شخصی. ایالات متحده تنظیم کننده باید اعمال جریمه های سنگین در Facebook Inc و الفبا متعلق به گوگل یوتیوب واحد برای نقض حریم خصوصی.

“تفاوت در چه حد مردم ارزش حفظ حریم خصوصی از انواع داده های مختلف در سراسر کشور نشان می دهد که مردم در برخی از نقاط ممکن است ترجیح می دهند ضعف قوانین در حالی که مردم در جاهای دیگر ممکن است ترجیح می دهند قوی تر قوانین” اسکات Wallsten رئیس جمهور و عضو ارشد در TPI گفت: عصر ایران.

“کمیت ارزش حفظ حریم خصوصی لازم است برای انجام هر گونه تجزیه و تحلیل و پیشنهاد سیاست حفظ حریم خصوصی” او گفت:.

این مطالعه نشان داد آلمانی می خواهم به پرداخت بیشتر برای اجازه دادن به سیستم عامل های فن آوری به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را با اشخاص ثالث پس از مصرف کنندگان ایالات متحده.

مردم در سراسر هیئت مدیره در محل بالاترین ارزش در اطلاعات مالی مانند بانک تعادل و اطلاعات بیومتریک از قبیل اثر انگشت داده ها به طور خاص و در نظر گرفتن داده های مکان حداقل ارزش مطالعه داشت.

یک پلت فرم فن آوری به طور متوسط در سراسر همه مردم این مطالعه ارزیابی را مجبور به پرداخت مصرف کنندگان ماهانه $8.44 برای به اشتراک گذاشتن بانک اطلاعات تعادل, $7.56 برای به اشتراک گذاشتن اثر انگشت اطلاعات $6.05 برای خواندن یک فرد متون و $5.80 برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در برداشت پول نقد.

در مقابل مردم می خواستند به پرداخت تنها $1.82 هر ماه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات محل و هیچ چیز به ارسال تبلیغات از طریق پیام های متنی.

مطالعه در بر داشت آمریکای لاتین مصرف کنندگان باید یک اولویت برای دیدن تبلیغات بر روی گوشی های هوشمند خود را در مقایسه با ساکنان ایالات متحده و آلمان.

قانونگذاران ایالات متحده در حال کار بر روی یک فدرال قانون حفظ حریم خصوصی در حالی که ایالات مانند کالیفرنیا قرار داده اند در محل جدید قانون حفظ حریم خصوصی.

در روز سه شنبه کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا با ارسال نامه ای به چهار بالا قانونگذاران ایالات متحده اصرار آنها برای قبضه کردن دولت جدید قوانین حفظ حریم خصوصی و با سیراب کردن قوانین فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>