رهبران تیم المپیک ایالات متحده گفت: “این روشن تر از همیشه است که مسیر رو به تعویق افتادن” از توکیو بازی ها “است که بیشتر امیدوار کننده” – نتیجه های کشیده شده از یک بررسی که در آن نزدیک به هفت در 10 آمریکایی المپیک امیدوار می گویند که آنها فکر نمی کنم این بازی عادلانه خواهد بود اگر برگزار می شود در ماه جولای.

ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته با ارسال یک نظرسنجی بیش از آخر هفته به بیش از 4000 ورزشکاران برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه coronavirus همه گیر است تحت تاثیر آموزش خود را و احساسات خود را در مورد بازی های آینده آنها دریافت پاسخ از 1,780.

شصت و نه درصد گفت: آنها احساس راحتی رقابت در ژوئیه اگر سازمان بهداشت جهانی – یکی از گروه های مشاوره با کمیته بین المللی المپیک – تلقی می شود آن را امن است. اما عملا همان شماره 68% – گفت: آنها فکر نمی کنم بازی های المپیک خواهد بود عادلانه تحت آن شرایط.

بهترین توضیح برای آن بوده است که به شکل گسترده در آموزش برنامه به عنوان ورزشکاران آماده سازی برای مقدماتی این حوادث بهار و تابستان است. نگرانی های دیگر بیش از ناعادلانه استانداردهای مقدماتی و تضعیف در سراسر جهان به مواد مخدر, تست پروتکل های.

با شهر و دولت بسته شدن ورزشگاه و درخواست از مردم برای ماندن در خانه های خود کمتر از یک در 10 از ورزشکاران گفت: آنها می توانند همچنان به قطار بدون هیچ گونه ضربه. و 65 درصد گفته اند که در ادامه به آموزش و آماده سازی قرار داده خواهد شد سلامت آنها در خطر است.

این USOPC آمده است تحت انتقاد برای دفاع از به تعویق افتادن که موقعیت های گرفته شده توسط خود سازمان های ورزشی در شنا پیگیری و ژیمناستیک همراه با کمیته ملی در کانادا و استرالیا و برزیل و آلمان.

بخشی از hesitance, مدیر عامل شرکت سارا Hirshland گفت: روز یکشنبه بود که برای دریافت یک تصویر واضح تر از ورزشکاران خود را در مورد شرایط آموزش و احساسات خود را. مسلح با این اطلاعات Hirshland و رئیس هیئت مدیره سوزان لیون قرار داده و خود را قوی ترین بیانیه ای به تاریخ.

“آن را روشن تر از همیشه است که مسیر رو به تعویق افتادن بیشتر امیدوار کننده است و ما را تشویق کمیته بین المللی المپیک را به تمام مراحل مورد نیاز برای اطمینان از این بازی ها انجام می شود تحت امن و عادلانه شرایط برای همه رقبا” آنها در بیانیه ای گفت.

تماس برای تعویق در حال رشد به ظاهر توسط ساعت و شانس آن اتفاق می افتد احساس تقریبا خاص توسط دوشنبه شب.

یک عضو کمیته بین المللی المپیک, Craig Reedie گفت: AP که شرایط در ژاپن و سراسر جهان “به وضوح نشان می دهد احتمال به تعویق افتادن.” تصمیم گیری خواهد شد در عرض چهار هفته با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ هدایت نتیجه.

آقای باخ گرفته ایده کامل لغو کردن هیئت مدیره و ورزشکاران آمریکا توافق کردند که با مشاهده – 93% گفت: آنها ترجیح گزینه تعویق انداختن بیش لغو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی