یوتا ضربه قوی ترین زمین لرزه در دهه فرودگاه بسته

قدرتمند ترین زلزله به آمار یوتا در 28 سال تعطیل سالت لیک سیتی در فرودگاه برای بسیاری از روز زدم یک coronavirus خط و مجبور به تخلیه پالایشگاه نفت گفت:.

وجود دارد هیچ گزارش فوری مرگ یا صدمات.

به 5.7-قدر صبح زود لرزش محور در شمال-مرکزی یوتا بود که قوی ترین دولت را تجربه کرده است از سال 1992 هنگامی که یک 5.9-بزرگی زلزله لرزاند سنت جورج منطقه با توجه به یوتا مدیریت اضطراری.

چهارشنبه زلزله آسیب دیده فرشته مرنی مجسمه در بالای نمک دریاچه معبد کلیسای مورمون بزرگترین ضربه زدن یک شیپور را از دست فرشته. یک کلیسا سخنگو همچنین گفت: برخی از این معبد کوچکتر منار مخروطی سنگ آواره شدند با توجه به Deseret News.

یوتا یک مورمون جمعیت و دارای جایگاه ویژه ای در کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

فرماندار گری هربرت گفت: دولت مرکز کنترل مسمومیت در دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی بود تخلیه در حالی که مقامات ارزیابی خسارت و گفت coronavirus خط پایین بود.

Carlos Morales, right, and a family member work to clean up the inside of their home in Magna, Utah, following an earthquake.

کارلوس مورالس راست و یک عضو خانواده به کار تمیز کردن داخل خانه خود را در مگنا یوتا پس از زلزله. | عکس های اعتباری: AP

“لطفا دور ماندن از منطقه مرکز شهر در حالی که خدمه ارزیابی خسارت. مگر اینکه شما در امنیت عمومی و یا ضروری کارمند در خانه باقی می ماند و یا telework” فرماندار در توییتر نوشت.

یوتا وزارت بهداشت گفت: آن را راه اندازی موقت خط تلفن برای کسب اطلاعات در مورد کوروناویروس.

زلزله زده در 7:09 صبح (1309 به وقت تهران) از برخی از 6 متر از مگنا یوتا فقط در غرب, Salt Lake City, بررسی زمین شناسی ایالات متحده گزارش شد و به دنبال آن یک سری از کوچکتر پس لرزه.

اداره هوانوردی فدرال (FAA) گفت: در اوایل روز چهارشنبه آن را به حال تخلیه هوا برج کنترل ترافیک در شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی و متوقف پرواز انحراف ورودی هواپیما به فرودگاه های دیگر. بیش از 200 پرواز لغو شد.

فرودگاه گفت: بعد از ظهر چهارشنبه آن را به حال تعمیر خط آب بود که آب گرفتگی یک تلاقی چند خیابان یا جاده و گفت: “مانده تسهیلات شده اند یافت می شود ساختاری امن است.” آن گفت: محموله و به طور کلی حمل و نقل هوایی پرواز آغاز شد برای رسیدن و ترک.

FAA گفت: این امر انجام یک ارزیابی کامل از کنترل ترافیک هوایی در برج برای تعیین اگر آن را بی خطر است برای رزومه استفاده کنید. کنترل ترافیک هوایی در حال کار با قابلیت محدود از یک رمپ فرودگاه, برج, در حالی که برج های تلفن همراه قرار است وارد شب چهارشنبه.

سالت لیک سیتی است 23rd آمریکا شلوغ ترین فرودگاه و یک hub برای Delta Air Lines.

در هریمن درست در جنوب شهر سالت لیک آجر از نمای یک مدرسه ابتدایی کاهش یافت و در مقابل ورودی اصلی.

ترک به نظر می رسد در آجر نمای یک شهر سالت لیک ساختمان بانک و زیر آوار به نظر می رسد در پیاده رو در مقابل یک ساختمان خالی, تحت ساخت و ساز, رسانه های اجتماعی تصاویر نشان داد.

ماراتن نفتی پارسیان گفت: 61,000 بشکه در هر روز, Salt Lake City, پالایشگاه در ایالت یوتا بود تخلیه پس از زلزله.

“همه کارکنان و پیمانکاران اختصاص و زلزله هیچ تاثیری بر عملیات” این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر