اوتار پرادش خانههای گلی خالی بیش از پیشنهاد به نوبه خود Shivalik جنگل به ببر رزرو

در سهرنپور بخشی کمیسر فرستاده است یک پیشنهاد به دولت برای اعلام Shivalik جنگل در سهرنپور دایره به یک ببر رزرو.

دولت به طور فعال با توجه به پیشنهاد و خواهد آن را به جلو فشار به دولت مرکزی را به یک تماس و شهادت” ،

اگر قبول آن خواهد بود چهارم ببر رزرو در اوتار پرادش بعد از امان گڑھ در بیجنر, پیلیبهیت و Dudhwa در لخیمپور-خری.

V. K. Jain رئیس کنسرواتور جنگل در سهرنپور بخش گفت هندو “این حرکت نه تنها کاهش روزافزون انسان و حیوانات, درگیری, اما همچنین کمک به پرورش غنی از تنوع زیستی منطقه است. جنگل به منزله نوک شمالی از دولت و 33,220-هکتار-راهرو طولانی واقع در کوهپایه Shivalik محدوده متصل در چهار ایالت هیماچال پرادش, Uttarakhand, هاریانا و اوتار پرادش است. آن را تسهیل حرکت امن ببر,” او گفت:.

با افزایش ببر جمعیت وجود دارد افزایش در تعداد از درگیری بین ببر برای محافظت از قلمرو خود را به او گفت. “آنهایی که ضعیف تر اغلب حرکت به مزارع نيشکر که در آن آنها می توانند به راحتی پنهان کردن. در این زمینه به اثبات می شود بسیار عالی مخفیگاه. اما آن را افزایش می دهد شانس انسانی-حیوانی جنگ است. در چنین سناریو لازم است برای افزایش منطقه برای جنبش ببر.”

نقطه مناسب

با Uttarakhand دولت پیشنهاد به انتقال ببر از کوربت به Motichur محدوده Rajaji پارک ملی او اضافه Shivalik جنگل ها در سهرنپور خواهد بود مناسب برای حرکت خود را.

“توپوگرافی از جنگل های مشابه است که از Rajaji پارک ملی. در واقع این منطقه غنی از تنوع زیستی و می تواند تبدیل به یک مرکز گردشگری کشورهای عضو اکو. هیچ ببر شده است اندیش در منطقه برای 10 سال گذشته اما ما باید شمارش حداقل 50 پلنگ در جنگل.”

Stegodon فسیلی

آن را در طول یک چنین دوربین-دام نظرسنجی به تعداد پلنگ و گوزن جمعیت که آقای جین و یک تیم از صندوق جهانی طبیعت در سراسر یک قطعه فسیلی از Stegodon در یک ماسه سنگ است.

“ما آن را در زمان به Wadia موسسه هیمالیا زمین شناسی (WIHG) که در آن دانشمندان تایید کرد که آن را متعلق به سلف مدرن روز فیل” ادعا کرد که آقای جین.

WIHG دانشمند R. K. Sehgal که بازرسی قطعه از فسیل توصیف آن را به عنوان اولین از نوع خود در این منطقه یافت. “آنچه که ما پیدا کرده اند که راموس فک پایین از Stegodon از وسط Shiwalik رسوبات. به عبارت ساده آن است که مولر فک پایین از یک منقرض شده فیل. قطعات فسیلی از Stegodon یافت شده در هیماچال پرادش و Chandigarh. این یکی حدود 5-6 میلیون سال است.”

Stegodon بود و کمی کوچکتر از اين به بعد فیل اما آن tusks شد و سه تا چهار بار دیگر, او گفت:.

دکتر Sehgal گفت: “این نشان می دهد که منطقه یک جنگل انبوه با برجسته رودخانهای سیستم. در گذشته fossilised قطعات زرافه و کرگدن که دیگر در بر داشت در شبه قاره نیز در این منطقه یافت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>