سوم تنها از Vijay استاد منتشر شده با عنوان Vaathi حملهیک روز قبل از صوتی اندازی این فیلم است. آهنگ آواز توسط Arivu و Anirudh Ravichander و شعر توسط Arivu به عنوان به خوبی.

 

یک سورپرایز برای طرفداران با قبلی اعلام Vaathi حمله را دور در رسانه های اجتماعی مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پاسخ از سازندگان Vijay فیلم به این بخش است که انجام یک حمله اخیرا در ارتباط با این بازیگر و او را مورد پرسش, در نتیجه توقف تیراندازی از فیلم است.

Kutti داستان و Vaathi آمدن بودند قبلی دو آهنگ منتشر شده از آلبوم, است که تشکیل شده توسط Anirudh Ravichander. این فیلم به کارگردانی Lokesh Kanagaraj از Kaithi شهرت که مشترک Vaathi حمله پوستر.

 

برای اولین بار در سال های اخیر, حافظه شنیداری اندازی یک Vijay film خواهد بود یک بسته مراسم در هتل خصوصی به عنوان یک اندازه گیری برای مبارزه با گسترش coronavirus. این بازیگر قبلا در فیلم هایی مانند Mersal و Bigil برگزار شد در حضور جمعیت زیادی.

یک تاریخ انتشار برای این فیلم نامشخص است با این صنعت شروع به تحت تاثیر قرار COVD 19 شیوع. اما همانطور که در حال حاضر استاد برنامه ریزی شده است برای ضربه به صفحه نمایش در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی