VACB به مسابقه Kunju فردا

هوشیاری و اداره مبارزه با فساد (VACB) تنظیم شده است به سوال سابق رئیس جمهور V. K. ابراهیم Kunju دوباره در روز شنبه.

هند و اتحادیه مسلم لیگ سیاستمدار آمده بود در زیر ابر بعد از آژانس دخیل او را برای فساد در ساخت و ساز معیوب و از روگذر در Palarivattom در Kochi. این VACB خواستار حضور آقای Kunju قبل از بررسی افسر در اینجا در روز شنبه.

این حرکت باعث شده گمانه زنی است که احضاریه ممکن است پیش ساز ممکن است بازداشت. این مجمع است که با توجه به تشکیل جلسه در مارس 2 و هر گام هایی خواهد شد که پیامدهای سیاسی. چنین اندازه گیری نیاز به تصویب مجلس.

تا کنون VACB به بازداشت چهار نفر از جمله سابق عمومی با این نسخهها کار, منشی, T. O Sooraj در ارتباط با این مورد. آقای Sooraj اظهارات به VACB آورده بود پروب به آستان آقای Kunju.

شارژ

محققان گمان می برند که آقای Kunju تا به حال انباشته عرشه به نفع بخش خصوصی سازنده قرارداد توسط دولت برای اجرای پروژه روگذر. او “دستور” انتشار ₹9 کرور در پیشبرد به سازنده. دولت تا به حال تحریم “بسیج صندوق” در یک اسمی نرخ بهره. پیشرفت اعتباری توسعه یافته به سازنده در “گستاخی شرایط سودمند” بود منجر به از دست دادن ₹60 لاخ به خزانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>