ونسا برایانت شکایت هلیکوپتر شرکت

کوبه برایانت بیوه ونسا واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر اپراتورها از بالگرد که سقوط کرد در ژانویه 26, قتل NBA آیکون و هشت نفر دیگر.

کت و شلوار واصل شد در لس آنجلس برتر دادگاه در همان روز که برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر در تصادف کشته memorialised در مراسم های عمومی در مرکز استیپلز.

طرح دعوی در دادگاه نام جزیره بیان هلیکوپتر از جزیره بیان برگزاری Corp. و املاک و هلیکوپتر خلبان Ara Zobayan بود که در میان قربانیان است.

Gianna برایانت بسکتبال هم تیمی های الهام Altobelli و Payton چستر Altobelli پدر و مادر و جان کری با کوتوله ها, سارا و مربی بسکتبال کریستینا Mauser نیز کشته شدند.

ملی ایمنی حمل و نقل است که هنوز هم در حال بررسی دقیق علت این تصادف اگر چه یافته های اولیه نشان داد هیچ نشانه ای از شکست مکانیکی.

روز دوشنبه طرح دعوی در دادگاه گسل های این شرکت برای اجازه دادن هلیکوپتر به پرواز در “مه سنگین و کم ابرها” که صبح روز یکشنبه شرایط است که باعث “سازمان های اجرای قانون و شرکت های تور” به زمین هلیکوپتر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>