غرور نمایشگاه ” پوشش شات های سیاه و سفید عکاس برای اولین بار

شماره جدید غرور نمایشگاه شامل یک تصویر قدرتمند از برنده جایزه اسکار بازیگر Viola Davis, علائم اولین بار این نشریه به ویژه کار یک عکاس در پوشش آن.

تاریخی, تصویر, Davis, شات توسط عکاس داریو Calmese نشان می دهد که 54 ساله در مشخصات خود را به عقب رو به دوربین. دیویس است با پوشیدن یک لباس شب آبی با یک شیرجه رفتن عمیق در پشت دست بر ران.

این نشریه به “تا به حال یک مشکل در گذشته با قرار دادن زنان در پوشش” دیویس می گوید: در یک مصاحبه برای مجله.

Radhika جونز, مجله editor-in-chief می نویسد: در این موضوع که 17 نفر شده است در این پوشش در 35 سال بین سال 1983 و 2017 که او مصمم به رفع کمبود نمایندگی و هنگامی که او در زمان بیش از این کار است.

او گفت: در چاپ و نشر Calmese عکس از دیویس در پوشش “ما جشن او و افتخار دیدگاه های خود را در این افزایش لحظه ای در تاریخ آمریکا است.”

“Calmese توصیف پوشش خود مفهوم به عنوان یک re-ایجاد لوئیس Agassiz, برده, پرتره گرفته شده در 1800s – پشت کفش رنت” او می نویسد. “این تصویر (دیویس) که الگوی روایت استحاله سفید زل زل نگاه کردن در درد و رنج به سیاه و سفید نگاه لطف و ظرافت و زیبایی است.”

در Vanity Fair مصاحبه دیویس در مورد اخیر نژادی عدالت تظاهرات آینده او نقش به عنوان میشل اوباما او را فقیر تربیت در رود آیلند و چالش هایی که یک زن در هالیوود, در میان موضوعات دیگر. موضوع بازدید دکه های روزنامه فروشی در جولای 21.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>