واتیکان می گوید: اسقف باید گزارش سوء استفاده جنسی به پلیس

واتیکان گفته اسقف در سراسر جهان در روز پنج شنبه آنها باید گزارش موارد روحانیت جنایات جنسی به پلیس حتی زمانی که از نظر قانونی ملزم به انجام این کار, در آخرین تلاش برای وادار کردن رهبران کلیسا برای حفاظت از افراد زیر سن قانونی از درنده کشیش.

واتیکان با صدور مدتها در انتظار دستی برای اسقف و مذهبی مافوق در انجام خانه تحقیقات به اتهام کشیش که تجاوز به عنف و تجاوز کودکان و بزرگسالان در معرض. در حالی که واتیکان تا به حال دقیق هنجارهای متعارف در محل به صورت دو دهه قوانین همچنان به نادیده گرفته شدن توسط برخی از اسقف ها به خصوص در کشورهای در حال توسعه و حتی کاتولیک پایگاه های مانند لهستان.

‘همکاری با مقامات

در حالی که دستی ندارد نیروی قانون جدید آن را فراتر از زمان واتیکان سیاست در مورد همکاری با سازمان های اجرای قانون دادستان و پلیس. این سیاست نیاز به اسقف و مذهبی مافوق به گزارش اتهامات جنایات جنسی با افراد زیر سن قانونی تنها جایی که قوانین محلی به آن نیاز دارد.

کتابچه راهنمای کاربر می گوید: “حتی در مواردی که هیچ صریح قانونی الزامی به انجام این کار کلیسا مقامات باید یک گزارش به صالح مقامات مدنی اگر این کار در نظر گرفته شده است لازم است برای حفاظت از فرد درگیر و یا دیگر افراد زیر سن قانونی از خطر بیشتر اعمال مجرمانه.”

و آن را می گوید رهبران کلیسا باید مطابق با “مشروع” حکم درخواست.

دستی صادر شده در یک و نیم دوجین زبان به نظر می رسد هدف در بخش محروم اسقف و مذهبی مافوق خود مکرر بهانه برای انجام تحقیقات اولیه متهم به کشیش.

کتابچه راهنمای متحده به عنوان مثال ناشناس اتهامات نباید اخراج آشکار به عنوان آنها اغلب و حتی شایعات و رسانه های اجتماعی پست می توانید را تشکیل می دهند اساس است که برای راه اندازی اولیه شد.

علاوه بر این کاربر می گوید اسقف نباید نادیده گرفتن اتهامات فقط به این دلیل آنها سقوط در خارج از کلیسا اساسنامه محدودیت ها از واتیکان می توانید در هر زمان تصمیم به صرف زمان محدود.

تنها توجیهی برای رد یک اتهام آشکار کتابچه راهنمای کاربر می گوید که اگر اسقف تعیین “آشکار عدم امکان ادامه” مانند اگر کشیش نبود حضور فیزیکی زمانی که جرائم صورت گرفت.

دستی نیز روشن می سازد که این نوع از جرایم است که سقوط تحت سوء استفاده جنسی است “بسیار گسترده” و نه تنها شامل روابط جنسی اما هر گونه تماس فیزیکی برای ارضاء جنسی از جمله اقدامات اسقف غالبا اخراج به عنوان صرف “مرز نقض.” دستی لیست عمومی, خود ارضایی, پورنوگرافی تولید و “گفتگو و/یا گزاره از یک طبیعت جنسی” است که می تواند رخ دهد از طریق انواع ابزارهای ارتباطی را به عنوان جنایت است که باید مورد بررسی قرار گرفت.

و آن هشدار می دهد که اسقف می تواند خود را تحت پیگرد قانونی قرار نیست برای سهل انگاری در صورتی که موفق به اتهامات جدی و بررسی آنها.

کتابچه راهنمای منتشر شده توسط واتیکان دفتر که به بررسی priestly جنایات جنسی جماعت برای دکترین از ایمان و صادر شد, به ایتالیایی, فرانسوی, انگلیسی, اسپانیایی, پرتغالی, لهستانی و آلمانی.

ریشه دروغ در پاپ فرانسیس’ 2019 سوء استفاده جنسی اجلاس که در آن رئیس جمهور از تمام جهان اسقف کنفرانس آمد به واتیکان برای چهار روز آموزش در جلوگیری از سوء استفاده. فرانسیس احضار آنها را پس از او خود را botched بدنام مورد سوء استفاده و پوشش در شیلی و پس از او متوجه شد که بسیاری از اسقف ها در سراسر جهان هنوز هم درک نمی کنند و یا به طور جدی عمق مشکل سوء در کلیسا.

در اولین روز از اجلاس فرانسیس صادر 21 امتیاز از بازتاب رفتن به جلو با نقطه اول یک توصیه که واتیکان موضوع کتاب راهنما برای کمک به اسقف تحقیق و تعقیب جرایم جنسی. در حالی که واتیکان با صدور انواع سوء استفاده از اسناد مربوط به سال جدید کتابچه راهنمای کاربر فراهم می کند یک نقطه به نقطه آموزش در مورد چگونگی انجام تحقیقات از آغاز تا پایان.

کافی نیست, می گوید: گروه های حمایت

واتیکان به مدت طولانی حاضر به صاف کردن نیاز به اسقف به گزارش سوء استفاده اتهامات به پلیس با این استدلال که چنین یک قانون جهانی می تواند منجر به ستم درمان کشیش در کشورهای کاتولیک هستند مورد آزار و اذیت اقلیت. بازماندگان و طرفداران بلند لعنتی موقعیت استدلال که واتیکان می تواند جهانی گزارش با دستور خاص استثنا در صورت نیاز.

آن Barrett دویل از بنیانگذاران BishopAccountability آنلاین, مرکز منابع مورد سوء استفاده گفت: دستی را غیر الزام آور توصیه که اسقف باید گزارش سوء استفاده شد و “تدریجی بهتر” از واتیکان گذشته موقعیت.

اما او تاکید کرد: “ما در گذشته نقطه ‘،’ هیچ چیز متوقف کردن آن پاپ از سفارش اسقف و مذهبی مافوق (گزارش) تمام اتهامات به مقامات مدنی” با استثنا که آن را امن نیست.

و او اصرار داشت که پیشرفت واقعی خواهد آمد که واتیکان موسسات a true “تحمل صفر” سیاست به طور دائم از بین بردن از عمومی وزارت هر روحانی که سوء استفاده و هر اسقف که او را قادر می سازد.

“خواهد شد که در حال پیشرفت است. خواهد شد که اصلاحات که مورد نیاز است,” او گفت:.

ضربه محکم و اصلی ترین قربانیان گروه حمایت در آمریکا گفت: این موضوع را باید از دست کلیسا در دسترس نباشد.

“به جای امید است که مقامات کلیسا خواهد گوش دادن به پاپ فرانسیس’ پیشنهاد جدید به طور کلی وکیل در هر دولت باید راه اندازی مستقل تحقیقات به روحانیت سوء استفاده از حکم قدرت و هیئت منصفه به زور حقیقت را به مربع های عمومی و اطمینان حاصل شود که کودکان در حال محافظت از معتادان و توانمندسازها برداشته فرم مواضع قدرت” این گروه در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>