ونزوئلا اتهامات دو نفر از سربازان ایالات متحده با تروریسم توطئه

ونزوئلا متهم کرده است دو نفر از سربازان ایالات متحده با تروریسم و توطئه به اتهام شرکت در یک شکست خورده تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولا Maduro, دادستان کل گفت: در روز جمعه.

لوقا الکساندر Denman, 34, و ایران بری, 41, میان 17 نفر اسیر شده توسط نظامی ونزوئلا که گفت: آن را خنثی بود اقدام به تهاجم توسط مزدوران در ساعات اولیه روز یکشنبه ، دادستان کل Tarek ویلیام ساب آنان را به اتهام “تروریسم توطئه قاچاق سلاح از جنگ و (کیفری) انجمن” و می تواند در صورت 25-30 سال در زندان است. هشت حمله کشته شدند در این حادثه.

همچنین بخوانید: ونزوئلا رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا را متهم از کودتا و در پی تجدید نظر در روابط

آقای ساب گفت: ونزوئلا درخواست کرده بود حکم بازداشت — و همچنین گنجاندن در اینترپل سیستم — برای گرفتن سابق ارتش ایالات متحده طبیب اردن Goudreau که گفته سازماندهی شده و آموزش دیده نیروی مزدور.

مغلوب ساختن پیشی جستن رد ادعا

آقای مادورو را متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام تهاجم و آقای ساب روز جمعه گفت که ونزوئلا درگیر خواهد بود تلاش برای “توطئه با یک دولت خارجی.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است صریحا رد اتهام گفتن فاکس نیوز روز جمعه: “اگر من می خواستم برای رفتن به ونزوئلا من نمی خواهد یک راز در مورد آن.”

ارتش ایالات متحده تایید کرده است آنها از اعضای سابق Green Berets که به عراق اعزام شدند. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: دولت ایالات متحده خواهد بود “استفاده از هر ابزار که در حال حاضر در دسترس به سعی کنید به آنها را به عقب.”

روز جمعه آقای ساب گفت: حکم دستگیری تا به حال نیز خواسته شده است که برای ایالات متحده مبتنی بر ونزوئلا Juan Jose رندن و سرجیو Vergara.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>