همه کاره Odia بازیگر Bijoy Mohanty دور می گذرد

جانباز Odia بازیگر فیلم Bijoy Mohanty گذشت در یک بیمارستان خصوصی در اینجا در روز دوشنبه. او 70 و جان سالم به در با همسر Tandra روی نیز یک بازیگر و دختر جاسمین Mohanty.

بازیگر مبتلا به چند بیماری است. ماه گذشته او به ارمغان آورد به Bhubaneswar ویژه آمبولانس از حیدرآباد جایی که او تحت درمان پس از ایست قلبی.

پس از آن پزشکان در اینجا او را درمان کرد. او اجازه رفتن به خانه در هفته اول این ماه است.

“ما تا به حال با ارسال یک آمبولانس حدود ساعت 7: 30 p. m. پس از دریافت یک تماس از خانه خود را. او بسیار مهم است. یک تیم از پزشکان ارزیابی سلامت خود را بلافاصله. اما او زنده ماندن نیست” گفت: Smita Padhi, سرپرست بیمارستان مراقبت.

معاصر Om Puri, شاه

کاره بازیگر که متولد سال 1950 در Pandiri روستا در Kendrapara منطقه بود التحصیل از مدرسه ملی از درام. او معاصر بالیوود, بازیگران, Om Puri و Naseruddin شاه. او تا به حال عمل کرده و در بیش از 350 Odia بنگالی و جنوب هند است.

بازیگر آغاز شده بود کار خود را در Odia صنعت فیلم در سال 1977 در فیلم Chilika تایر. او تا به حال برنده جایزه ملی است که در سال. برخی از فیلم های به یاد ماندنی هستند Arati, Mamar Bagha Mamata مگه Mula Aei Aama Sansara کی Heba Sua Posile و سونا Panjuri.

به غیر از چهار دهه فیلم حرفه ای او بوده است یک معلم در بخش درام از Utkal Sangeet Mahavidyalaya از سال 1976. او بازنشسته شده بود چند سال پیش. در سال 2014 بازیگر اومدند سیاست و مبارزه کلی انتخابات در کنگره بلیط خود را از دست داد.

ابراز غم و اندوه وزیر Naveen Patnaik توصیف Bijoy Mohanty به عنوان یک شخصیت افسانه ای است که تا به حال غنی شده Odia صنعت فیلم با او همه کاره استعداد.

نامی حرفه ای: سانتی متر

“او تا به حال یک نامی حرفه ای در Odia فیلم. او را اشغال یک مکان بسیار ویژه ای در قلب میلیون ها و میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر کشور و خارج است. مرگ او نشانه پایان یک عصر در Odia صنعت فیلم و ایجاد یک خلاء عمیق گفت:” آقای Patnaik.

CM گفت: سهم خود را به Odia فیلم را یک اثر فراموش نشدنی برای همه زمان ها آمده است. بدن بازیگر کهنه را سوزانده شود با دولت افتخارات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>