Vidyullekha رامان گفته شد نه به از دست دادن وزن اگر او می خواست می شود بازیگران در فیلم

این مستند دوره شده است یک مرحله دشوار است به خصوص برای کسانی که استفاده می شود به یک سبک زندگی فعال است. علاوه بر نوآوری تمرینات را با توجه به سبک خود را در خانه و عدم آمادگی جسمانی دوستان گفتن برای بسیاری از سالن را برانگیخت.

بازیگر Vidyullekha رامان می داند. او را از ورود به یوتیوب و ساده را دنبال کنید جلسات تمرین.

اما اگر نه برای او “مسئولیت پذیری در گروه” — یک گروه واتساپ از افراد همفکر منافع که اطمینان حاصل شود او را نگه می دارد تا تعهد به تناسب اندام, یک سفر است که او می گوید آغاز شده 18 ماه پیش — بازیگر می توانست تلاش می کرد.

“هر روز یک تمرین چالش شده است و آنها مطمئن شوید که من صرف حداقل 20-30 دقیقه آن را انجام می دهند. ما باید به پست یک ویدئو به عنوان مدرک,” او می گوید.

Vidyullekha Raman hard at work in the gym

Vidyullekha باز کرده است تا در مورد قابل توجه تغییر و تحول در ظاهر فیزیکی خود را از طریق رسانه های اجتماعی پست در طول چند روز گذشته.

بازیگر دهکدهای از دست داد نزدیک به 20 کیلوگرم از وزن بدن و می گوید او شادتر برای آن است. “این معنا نیست که من هر کمتر خوشحال وقتی که من بود ، من عاشق خودم و سپس بیش از حد. تنها تفاوت در حال حاضر که من سالم می گوید:” Vidyullekha.

مبارزه با ترس

بیداری پس به صحبت می کنند اتفاق افتاده با سلامت او رو به وخامت است. “هنگامی که شما در اضافه وزن عدم تعادل هورمونی مانند یک غلتک coaster,” او می گوید و اضافه می کند “دست و پا زدن در ژانویه 2019 وقتی که من نمی تواند جا به یک لباس است که من تا به حال بخیه برای خودم هفته قبل از. من می دانستم که من تا به حال اجازه دهید خودم را به طور کامل.”

ترکیبی از اینها و رژیم غذایی کم کربوهیدرات با شش بار در هفته جلسات تمرین انجام ترفند.

اگر چه برای Vidyullekha ریختن پوند اضافی نیز مورد نیاز خود را به شرکت ذهنی با توجه به او با تهدید از دست دادن فرصت در خط خود را از کار.

مهم نبود که او شاید یکی از معدود برجسته زن کمیک در اطراف در تامیل و تلوگو فیلم.

Vidyullekha Raman

“به من گفته شد که من نمی خواهد نقش من امروز اگر من کاهش وزن است. آن را به یک فرهنگ که در آن مصاحبه اتفاق می افتد بر اساس ظاهر و نه بر اساس یک استعداد,” او می گوید و می افزاید: “هنگامی که شما آن را بشنوند و شما تمایل به توسعه نا امن احساس. من نمی دانم چه درمان است اما من امیدوارم که زنان همچنان ثابت کند که استعداد صحبت می کند بیش از اندازه گیری بدن.”

در سال 2017, یک چشم پر از اشک Vidyullekha صحبت در مورد چگونه صنعت فیلم را درک چاق بشود به عنوان کمدی در طول کنفرانس مطبوعاتی برای Dhanush-کارگردان, قدرت پندی. او تا به حال کلمه از ستایش برای Dhanush, سپس, برای پیروی از کلیشه در فیلم خود را.

اما قدرت پندی باقی مانده است یکی از قابل توجه تامیل فیلم Vidyullekha شده است بخشی از. او شده است از آنجایی که پیمودن تجارت در تلوگو سینما در بیشتر قسمت ها.

این خردمندانه پدر

  • بازیگر صرف این مستند دوره در چنای است. پدرش موهان رامان شده است که بسته شده در توسط Mani راتناما برای magnum opus, Ponniyin Selvanشده است در حال رشد ریش همیشه از او امضا شده است. Vidyullekha اضافه می کند که او به نظر می رسد “برجسته و دانا” در این ظاهر اما او را از عشق به او را به خلاص شدن از شر ریش زمانی که ممکن است. “من در گفتن او را که من فراموش کرده اند که چگونه صورت خود را نگاه مانند بدون ریش” او می خندد و اضافه می کند “او می تواند هر چیزی را انجام دهید پس از تولید این تیم می خواهد ریش به رشد طولانی تر است. امیدوارم تا پایان سال 2020 او را به تر و تمیز آن را کمی.”

از او بپرسید اگر آن را یک انتخاب آگاهانه و به دور ماندن از تامیل فیلم های او می گوید: “من تا به حال انجام داده تامیل فیلم ها در سال 2018 و 2019. آنها آزادی نیست متاسفانه. دو تا از تامیل فیلم گیر هستند با توجه به COVID-19; یکی با Vidharth و دیگر یک بازسازی از فیلم تلوگو Ninnu کوری با Atharvaa و Anupama [Parameswaran],” او می گوید.

Vidyullekha دیده خواهد شد در دو برجسته تلوگو فیلم ها; یکی از ویژگی christine bonner سای Sreenivas و دیگر اینکه Prabhas’ Jaan.

“بسیاری از مردم فرض کنیم که من تمرکز تمام انرژی من در تلوگو اما حقیقت این است که من فرصت های بیشتری وجود دارد. صنعت فیلم تلوگو است متوجه کار من هستند و به من خیلی مهم تر شخصیت. در پایان روز, من خوشحال می شود بخشی از سینما” او می افزاید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>