ویتنام گزارش اولین محلی coronavirus عفونت در بیش از سه ماه

ویتنام گزارش اول خود را محلی coronavirus عفونت برای بیش از سه ماه در روز شنبه پس از یک مرد در مرکز شهر Danang آزمایش مثبت چهار بار برای این ویروس یک دولت در بیانیه ای گفت:.

با تشکر سختگیرانه قرنطینه و اقدامات تهاجمی و گسترده تست برنامه ویتنام تا به حال نگه داشته و آن ویروس مجموع به طور چشمگیری پایین 415 مورد و گزارش شده بود هیچ محلی مقاربتی 100 روز.

اما در روز جمعه و ویتنام و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت که 57 سال از Danang, توریستی محبوب hotspot, تا به حال آزمایش مثبت سه بار برای این ویروس باعث انزوا از 50 نفر او آمد در تماس با.

یک صد و سه نفر متصل به بیمار مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس اما همه بازگشت و نتایج منفی این بیانیه گفت:.

وزارت بهداشت است و نه رسما تایید این مورد به عنوان COVID-19 که در یک زمان می آید زمانی که ویتنام بود در مورد رزومه بین المللی پروازهای تجاری و گردشگری داخلی صعودی است.

سازمان دیده بان | Coronavirus: می توانید ماسک از شما محافظت ؟

آن را نمی گویند که چگونه این مرد قراردادی ویروس اما گفت که او تا به حال نه چپ Danang برای نزدیک به یک ماه است. او در ابتدا مبتلا به ذات الریه.

اواخر روز جمعه مقامات در هانوی ابقاء یک توصیه به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی به عنوان ویتنام معیار VN شاخص تعطیل 3.22%.

این کشور ممنوعیت بین المللی پروازهای تجاری است که هنوز هم در جای خود اما کارشناسان خارجی و کارگران ماهر شده اند قادر به وارد ویتنام در طول همه گیر ارائه آنها تحت اجباری متمرکز شده است.

از حدود 150 نفر گزارش شده بیش از سه ماه گذشته همه وارد شد و مردم قرنطینه در هنگام ورود. در اوایل این هفته ویتنام گفت: این امر بازگرداندن حدود 130 ویتنامی شهروندان مبتلا به این ویروس از گینه استوایی ،

در ماه مارس Danang گزارش شش محلی موارد از کروناویروس که آمریکا ناو هواپیمابر تئودور روزولت انجام یک پورت سفر به شهرستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>