Vijay آنتونی را اعلام کرد ‘Pichaikkaran 2’ با اولین نگاه, پوستر

به مناسبت روز تولد خود را امروز بازیگر-نوازنده Vijay آنتونی در زمان به توییتر اعلام عاقبت به Pichaikkaranهای 2016 فیلم کارگردانی شده توسط Sasi که تبدیل به بازیگر بزرگترین ضربه.

به توان تولید شده توسط تولید خود را خانه عاقبت علائم Vijay آنتونی اولین همکاری با پریا Krishnaswamy که Baaram باز به بالا critical acclaim. این پوستر رسمی برای Pichaikkaran 2 می بیند Vijay آنتونی بازی جنگهای صلیبی از انواع برای دفاع از حقوق مردم. در مورد Krishnaswamy انجمن Vijay گفت: “من خوشحال هستم برای ارتباط با مدیر پریا Krishnaswamy برای #VAP10. پس او ملی برنده جایزه تامیل فیلم سینمایی او خواهد بود کارگردانی #VAP10. خوش آمدید پریا در هیئت مدیره است.”

عاقبت خواهد بود dubbed in Telugu به عنوان Bitchagadu 2 و انتظار می رود که برای انتشار در سال آینده.

Pichaikkaran حول یک تاجر Arul (Vijay Antony) که کهخود را تحت هویت یک بی خانمان در راستای تحقق مذهبی ارائه خود را به صرفه جویی در حال مرگ است. این فیلم باز به بررسی مثبت از منتقدان و مخاطبان به طور یکسان شد و از بهترین سرگرمی فیلم 2016.

آخرین دیده می شود در Kolaigaranویجی آنتونی پروژه های مانند آگنی Siragugal, خاکی و Thamezharasan زیر کمربند خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>