Vijay Deverakonda perches تا به راحتی بر روی مبل tucks در یک صبحانه سریع به عنوان این گفتگو گستراند. چند مصاحبه اندود شده است و او نیز میزبانی یک گیگ به جشن رشد خود لباس, برچسب, داد و بیداد کن. او بسته در چند چیز را قبل از معروف جهان عاشق (WFL) منتشر شده در فوریه 14.

این Kranti م.-کارگردانی فیلم Vijay عشق Raashi Khanna Catherine Tresa, Izabelle Leite و آیشواریا راجش. او از بازی در نقش های مختلف و یا آن را در مراحل مختلف عشق ؟ ویجی می خواهد مخاطب را به کشف آن برای خود. او در مورد داشتن لذت می برد بازی کتهگودم مبتنی بر شخصیت Seenayya ترین و چگونه همان فیلم به او فرصتی برای به تصویر کشیدن Gautam که زندگی پرخرج و عاشقانه در پاریس.

Vijay شروع به کار در WFL به زودی پس از رفیق عزیز و می گوید آن را از نظر جسمی و ذهنی تخلیه به انجام چند داستان عشق. نسبت به او احساس می کردم که او با آنها انجام می شود. بیانیه خود که WFL او گذشته است داستان عشق همواره مورد توجه. “من 30; تا حالا من انجام بسیاری از داستان عشق (Pelli Choopulu, Arjun ردی Geetha Govindam و رفیق عزیز) با digressions مانند NOTA و Taxiwala,” او می گوید.

  • سبک و حساسیت: لباس پوشیدن و در همه سیاه, Vijay متحده در یک نقطه او sported یک شورش از رنگ و در حال حاضر ترجیح می تن خاموش. زمانی که او خود را راه اندازی کرد لباس, برچسب, داد و بیداد کن او نظارت طراحی و خواهد پرواز کردن به بنگالور (که در آن تولید اتفاق افتاده است) برای محاکمه. “در حال حاضر من یک طرح بزرگ تیم است که می داند من حساسیت می کند و برخی از سرگرم کننده, لباس,” او می گوید.
  • را هدیه سرد: برای سه سال طول کریسمس او تبدیل به DeveraSanta انجام خواسته. “من می خواستم برای ایجاد لحظات است که مردم را گرامی داشتن. اگر من یک بچه و Mahesh Babu به درخواست ‘این سانکرانتی شما چه می خواهید از من؟’ من شده اند بسیار هیجان زده. من می خواستم به انجام چیزی شبیه به آن.” در رسانه های اجتماعی مردم بیان آرزوی خود و ویجی تیم انتخاب چند. کسی که استعداد بود یک مک بوک! این ابتکار عمل است نه محدود به انسان دوستی می گوید: Vijay: “من می خواهم به را هدیه سرد به طوری که دیگران ممکن است به دنبال. کسی که استعداد من ₹3000 وقتی که من نمی تواند استطاعت عضویت در بدنسازی. من هنوز هم به یاد داشته باشید و متن خود را ابراز قدردانی است.”

ریختن کمی از خود را به هر یک از این فیلم ها او متوجه شد که او نیاز به کاوش های جدید در منطقه است. “وجود دارد بسیاری از بیشتر داستان را بگویید و من در حال تغییر به عنوان یک فرد. من آماده هستم برای من پان هند پروژه و پوسته پوسته شدن تا مشتاق به انجام ژانرهای دیگر است. یک زمان وجود دارد وقتی که من هیجان زده داستان عشق — آهسته حرکت مونتاژهای و ایجاد به یاد ماندنی بر روی صفحه نمایش لحظه با این درخشان بازیگر نقش اول زن. آن را نمی کند مرا تحریک بیشتر می گوید:” ویجی.

بعد یک هندی-تلوگو اکشن سرگرم کارگردانی شده توسط Puri Jagannadh در همکاری با Karan Johar.

Vijay همچنین مذاکرات در مورد کاهش سرعت که در آن او کار می کند قادر به نشستن دوباره و تجزیه و تحلیل هنر و صنعت خود را “ما بوسیله اسباب گردنده از فیلم در یک رای که ما نمی زمان برای تنظیم مجدد. تمام مواد ما و زبان بدن آمده از زندگی واقعی مشاهدات. این کمک می کند تا زمانی که یک مدیر به یک ایده روشن از آنچه که او می خواهد از یک شخصیت. در غیر این صورت آن را به ما برای آن را کشف کردن. و ما نیاز به زمان برای انجام این کار است.” او صرفا که او می خواهد او را گرامی می شود مخاطب برای یک زمان طولانی.

او احساس نیاز به رفتن به عقب و مشاهده زندگی واقعی و آن را به کسانی که آموخته های خود را بر روی صفحه نمایش تصاویر? “من احساس می کنم که نیاز به دو سال گذشته است. من می خواهم به نشستن در یک کافه و مکالمات. من می توانم روابط سالم تنها با کسانی که من می دانم برای سال. برخی از آنها هم با من مثل یک ستاره امروزه” shrugs Vijay.

Vijay Deverakonda

او می پذیرد که آن را بخشی از ستارگی و می گوید که او به نوبه خود به طور متناوب منابع مانند کتاب و سینما به تحلیل شخصیت. اما زمان کمیاب است “این را خود من انجام می دهند; من را تا بیش از حد کار می کنند. تنها زمانی که من مدیریت می تواند به عنوان خوانده شده است فقط قبل از اینکه من به خواب رفتن و یا زمانی که در ماشین است.”

در مجموعه, Vijay مرتب مسئولیت های فراتر از بازیگری و می گوید: تولید کنندگان محل تعهد او به ویژه هنگامی که آن را به یک مدیر جدید: “من دو تا و انجام 15 شغل های دیگر و آن را بهترین من,” او می گوید.

زمانی که او یک بازیگر مشتاق او می خواست به انجام آنچه او دوست داشت (بازیگری) و ایجاد برخی از پول. شهرت بود و نه در رادار خود را. او به خاطر روز از تیراندازی به Pelli Choopuluبا سپس اولین مدیر Tharun Bhascker: “ما در ساخت این فیلم بودجه ای از یک کرور. ما می خواستیم برای شکستن حتی به طوری که ما می توانیم یکی دیگر از فیلم در یک مشابه بودجه و سپس چند. اما جاه طلبی به گونه ای است که چیزهای جدید را با اضافه کردن به لیست من. من می خواهم برای رفتن و دیدن آنچه که من می توانید انجام دهید.”

جمع آن تا Vijay تساوی یک کریکت قیاس “من بازی هر توپ که به من می آید و سعی کنید به نمره به یک قرن است. من یک مسئولیت نسبت به هنر و صنعت و فیلم من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی