بحرانزده مشروب سرمایه دار خیلی مهم Vijay Mallya ادعا کرده است که اجرای مدیریت (ED) و اداره مرکزی تحقیقات (CBI) باید درمان او را “نامعقول” بیش از چهار سال گذشته.

64 ساله سابق Kingfisher Airlines, رئیس, جذاب خود را در برابر استرداد به منظور به هند به اتهام کلاهبرداری و پول شویی به مقدار اتهام ₹9,000 کرور در پرداخت وام های بانکی.

وکلای او گفت: دادگاه عالی بریتانیا این هفته که او قربانی صنعت هواپیمایی بدبختی و تا به حال هیچ جعلی نیت پشت به دنبال وام برای او در حال حاضر از بین رفته هواپیمایی.

خدمات تاج دادستان (CPS) با این استدلال از طرف مقامات هند مقابله ادعا و تاکید کرد که وجود یک مورد prima facie برای او به پاسخ در دادگاه.

اجرای اداره متصل دارایی در شکایت توسط بانک ها که من آنها پرداخت. من مرتکب هیچ جرم تحت PMLA (پیشگیری از پول شویی قانون) که اجرای اداره باید suo موتور ضمیمه دارایی های من,” او به خبرنگاران گفت: در پایان سه روز درخواست تجدید نظر شنوایی در دادگاه سلطنتی عدالت در لندن در روز پنج شنبه.

“من گفت: لطفا بانک ها پول خود را. اد گفت: هیچ, ما یک ادعا بیش از این دارایی ها. بنابراین اد در یک طرف و بانک های دیگر در حال مبارزه با بیش از دارایی همان کاری که همه انجام می دهند به من برای چهار سال گذشته کاملا غیر منطقی است.”

نمایندگان از اد و CBI حاضر بودند در دادگاه این هفته و در زمان یادداشت ها در طول این دوره از درخواست جلسه که روز سه شنبه آغاز شد و به این نتیجه رسیدند در روز پنج شنبه.

آقای Mallya همچنین تصریح کرد: پیام خود را برای هند و بانک ها به بازگشت 100 ٪ از مقدار اصلی به آنها بدهکار است که او تاکید شده بود قرض گرفته شده توسط او اما by Kingfisher Airlines.

“من درخواست بانک ها با دست خورده را 100 درصد از اصل خود بازگشت و بلافاصله من مایل هستم به افتخار من تضمین و پرداخت آنها را در کامل است. من نمی خواهم هر گونه تخفیف در اصل و خماری از دست دادن پول” او گفت:.

“تحت قانون ورشکستگی بسیاری از شرکت ها در حال حاضر در حال تغییر با دست قابل توجهی موهایشان گرفته شده توسط بانک ها. من نمی خواهم هر مدل موی من می خواهم آنها را به گرفتن پول خود را در” اضافه شده آقای Mallya شده است که بر اساس در انگلستان از ماه مارس 2016.

عدالت خداوند Stephen ایروین و عدالت الیزابت Laing دو عضو نیمکت ریاست دادگاه عالی درخواست تجدید نظر خواهد دست خود حکم در تاریخ بعد پس از بررسی دهان و دندان و همچنین کتبی در بسیار متراکم مورد.

“ما می پذیریم که او دروغ گفته برای دریافت وام پس از آن چیزی است که با پول او قرار نیست به و پس از آن حاضر به بازگشت پول به من بدهید. همه این را می توان درک شده توسط هیات داوران به عنوان آشکارا نادرست رفتار” CPS وکیل مدافع Mark Summers به دادگاه گفت.

او با اشاره به ترازنامه و ایمیل برای مقابله با آقای Mallya وکلا’ ادعا می کند که وستمینستر دادستانی دادگاه قاضی اما Arbuthnot افتاده بود به خطا هنگامی که او در بر داشت یک مورد به جواب در دادگاه علیه آقای Mallya.

آقای Mallya تا به حال دریافت مجوز به درخواست تجدید نظر در برابر استرداد او سفارش امضا شده توسط سابق انگلستان دبیر خانه ساجد جاوید در بهمن ماه سال گذشته بر روی زمین است که دولت هند مورد prima facie در برابر او جعلی نیت در دستیابی به وام های بانکی تا به حال نشده است.

در پایان یک سال استرداد دادگاه در وست مینستر دادستانی دادگاه در لندن در ماه دسامبر 2018 قضاوت Arbuthnot به این نتیجه رسیدند او در بر داشت شواهد روشنی از پراکندگی و استفاده نادرست از بودجه وام .

آقای Mallya باقی مانده به قید وثیقه پس از دستگیری او در یک حکم استرداد در مارس 2017 در حالی که او در مسابقات است که حاکم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی