Vijay Mallya به دنبال اشاره به حرکت انگلستان دیوان عالی کشور

تاجر Vijay Mallya به دنبال کسب اجازه از دادگاه عالی انگلیس به حرکت دیوان عالی کشور در برابر ماه گذشته به منظور رد درخواست تجدید نظر خود را به چالش کشیدن پایین تر دادگاه ترخیص کالا از گمرک به استرداد او به هند در IDBI بانک مورد تقلب.

همچنین به عنوان خوانده شده | ویجی Mallya می شود ورشکستگی کردند از دادگاه عالی انگلستان

در آوریل 20, یک بخش از نیمکت دادگاه عالی دادگستری در انگلستان تبدیل شده بود پایین تاجر درخواست تجدید نظر نتیجه رسید که وجود دارد پریما یک مورد توطئه برای فریب دادن و ارائه اطلاعات نادرست و توطئه و پول شویی در برابر او.

“پس از درخواست تجدید نظر رد شد آقای Mallya تا به حال 14 روز به فایل نرم افزار در دادگاه عالی برای تصویب به تجدید نظر در دیوان عالی کشور است. او با ارائه این نرم افزار است که به احتمال زیاد گرفته تا به زودی. ما امیدواریم که درخواست اخراج خواهد شد با توجه به قوی مشاهدات در مارس 20, قضاوت,” گفت: یک ارشد اجرای اداره رسمی.

اگر آقای Mallya نتواند به دریافت اجازه و قدرت نهایی در دولت انگلیس تخلیه درخواست برای استرداد او تحقیق در مورد سازمان را 28 روز به او را به هند است.

همچنین بخوانید: Coronavirus | ویجی Mallya می پرسد وزیر دارایی در نظر گرفتن پیشنهاد خود به بازپرداخت Kingfisher Airlines’ غرامت

در آن 43-صفحه حکم دادگاه عالی را پیدا کنید, هر گونه شایستگی در اعتراض مطرح شده توسط آقای Mallya برای ارشد منطقه قاضی را در دسامبر 10, 2018, تصویب هند استرداد درخواست که ساخته شده در فوریه 9, 2017.

در IDBI مورد ادعا شده است که آقای Mallya و دیگران فریب خورده بانک “توسط صداقت باعث و اجازه بانک به تحریم و پرداخت وام” به یک بیمار Kingfisher Airlines منظور از (یک) ₹1,500 میلیون در اکتبر 7, 2009, (b) ₹2,000 میلیون نفر در تاریخ 4 نوامبر 2009 (c) ₹7,500 میلیون در نوامبر 27, 2009 با هدف به بازپرداخت آنها است.

تاجر چهره اتهامات عمدی پیش فرض وام به لحن ₹9,000 کرور. او پرواز کرده بود در خارج از هند در مارس 2, 2016.

بر اساس یک درخواست از اجرای اداره یک بمبئی دادگاه اعلام کرده است او یک فراری تحت فراری مجرم اقتصادی عمل می کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>