ویجیپورا: اتوبوس چیده شده برای کارگران مهاجر گیر در بنگلور

دولت های منطقه از ویجیپورا مرتب اتوبوس ها را به مهاجران و کارگران از بنگلور به منطقه.

کارگران که رفته بود به دولت سرمایه برای اشتغال در سمت چپ بود رشته پس از ملت-شبکه مستند اعلام شد, اتحادیه دولت برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“تا کنون برخی از 70 اتوبوس فرستاده شده اند به بنگالور از انبار در اینجا به رشته کارگران” Gangadhar بخشی کنترلر گفت: هندو

“در دسته اول فرستاده ایم برخی از ده اتوبوس در روز شنبه و یکشنبه. ما فرستاده 60 بیشتر اتوبوس ها را انتخاب کنید تا کارگران از مرکزی, اتوبوس, ایستادن در بنگالور” او گفت:.

آقای Gangadhar گفت که طبق سفارش برای حفظ اجتماعی فاصله در اتوبوس هر اتوبوس انجام خواهد شد حداکثر 30 نفر تنها در برابر آن با ظرفیت کامل در حدود 60 مسافر.

او گفت که اولین دسته از ده اتوبوس آورده کارگران به منطقه در حالی که دسته دوم از 60 اتوبوس انتظار می رود که برای رسیدن به صبح روز سه شنبه.

در حالی که در دسته اول بیش از 250 نفر رسیده در دسته دوم بیش از 1500 نفر از کارگران انتظار می رود به بازگشت به منطقه است.

آقای Gangadhar گفت که از آنجا که هیچ اطلاعات دقیق در تعداد زیادی از مردم این منطقه سرگردان در بنگلور آنها ارسال حدود 70 اتوبوس ها با توجه به یک شکل است.

او گفت که این اتوبوس ها خواهد شد حذف کارگران برای همه taluk سر محله و یا نزدیکترین مکان به خود را ایجاد کرد به طوری که کارگران رسیدن به خانه به راحتی.

“اگر ما با دریافت سفارشات بیشتر ما خواهد شد ارسال بیشتر اتوبوس ها را بیشتر کارگران به عنوان دولت تصمیم گرفته است برای ارائه خدمات به صورت رایگان,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>