[email protected] می رود آنلاین با 48 ساعت لینک

یکی از طرف مثبت مداوم جهانی مستند شده است ثروت از فیلم در فرمت شده اند که در آینده به ما از طریق جریان های دنیا, برخی با تعریف رفتار های متصل شده است.

بنابراین این چهار شنبه, آوریل 1 شما فقط نمی توانید از این فرصت برای تماشای علامت Achbar و پیتر Wintonik را تولید رضایت, اما همچنین می تواند به جلو قرار داده و سوالات خود را به آقای Achbar و قوی فکری زبان شناس فیلسوف و مفسر سیاسی چامسکی که کتاب منی از همان نام فیلم بر آن استوار است.

این فیلم kick off آنلاین جدید ابتکار [email protected]

شروع این ظهر جمعه آن ارائه خواهد شد 48 ساعته یوتیوب و یا Vimeo لینک معتبر تا یکشنبه ظهر (یا بیشتر بسته در اختیار فیلمساز) به یک فیلم مستند از تحسین خود در Facebook صفحه.

بینندگان نمایش داده شد

‘Vikalp: فیلم برای آزادی” بوده است آوردن ماهانه یک سری از فیلم های مستند و فیلم کوتاه و پس از بحث و گفتگو در Prithvi خانه در 7 بعد از ظهر در آخرین جمعه هر ماه.

“ما نمی تواند انجام دهد که دیگر در طول مستند… ما می رویم آنلاین با نقشه های تعاملی ما, مستند, نمایش فیلم بر اساس بارگیری در این هفته تا مستند به پایان می رسد گفت:” فیلمساز آناند Patwardhan نیروی محرکه این طرح است.

بینندگان می توانید ارسال هر گونه سوال و آنها را برای فیلمساز با ترک یک نظر در Facebook پست در مورد این فیلم توسط شنبه ساعت 5 بعد از ظهر.

این فیلمساز خواهد پاسخ به هر یا همه از پرسش و پاسخ خواهد بود ارسال شده در نظرات همان موضوع توسط یکشنبه شب یا آخرین جمعه.

Vikalp: فیلم برای آزادی متولد شد به عنوان یک موازی جشنواره بمبئی در سال 2004 در چهره سانسور تحمیل شده بر مستند فیلمسازان در طول بمبئی جشنواره بین المللی فیلم (MIFF).

جمعی از تعداد زیادی از فیلمسازان تشکیل شد و “رد” فیلم به اکران در سراسر از MIFF محل. چند فیلمسازان انصراف خود را از فیلمهای MIFF و نمایش آنها را در Vikalp, طراحی خانه های بسته بندی روزمره است. پس از آن تبدیل کرده است خود را از موازی جشنواره به یک حرکت.

مربوط به بار

گزینش است و همه از عوامل مهم و [email protected] را از ایده به نمایش گذاشتن فیلم های قدیمی و یا جدید که در حال پرشور و مربوط به زمان ما زندگی می کنند و آدرس اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و مسائل روز.

در آن حس چامسکی تحلیل رسانه های جمعی و نقد او از نیروهای سیاسی در محل کار پشت اخبار روزانه می تواند در یک زمان بهتر است.

[email protected] نیز دعوت پیشنهادات برای فیلم ها و درخواست فیلمسازان که در حال حاضر کار خود را در یوتیوب و یا ویمیو به خود را ارسال کنید لینک کلیک کنید برای پیش نمایش [email protected] اگر آنها می خواهم آن را برای نشان دادن فیلم آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>