این بار هیجان انگیز برای هند بوکس به عنوان یک رکورد نه pugilists (پنج مرد و چهار زن) ساخته شده اند برش برای بازی های المپیک توکیو (به تعویق افتاد تا 2021). المپیک 2012 لندن بود شاهد هفت سرخپوستان در نزاع است.

Vikas کریشن ترین تجربه باکسر در گروه در نظر گرفته شده است یک چشم انداز روشن برای کسب مدال و حتی طلا. او برنده این فلز زرد در بازی های آسیایی در سال 2010 (گوانگژو) و یک برنز در اینچئون (2014) و جاکارتا (2018). او همچنین مسجل نقطه سوم در سال 2011 در مسابقات قهرمانی جهان و یک طلا در سال 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع در ساحل طلا.

سانتیاگو Nieva, هند, عملکرد بالا, مدیر گفت: “Vikas شده در فوق العاده بالا برای رسیدن به سطح چند سال گذشته و ما امید زیادی به او. این 69kg دسته از لباس های او را بهتر [او در 75 کیلوگرم قبلا] به عنوان او قوی تر است و می تواند به حفظ سرعت بالا. این همراه با تجربه خود را به عنوان یک حرفه ای بوکسور در ایالات متحده باعث می شود او را یک نامزد قوی برای طلا است.”

SAI-BFI عامل

آرژانتین صحبت به هندو از پاتیالا در روز شنبه گفت: وجود دارد بسیاری از عوامل برای هند بوکس تدریجی رشد. “مهم ترین کار انجام شده توسط ورزشی اقتدار هند را از طریق فدراسیون بوکس از هند (BFI) در دو سال گذشته است. جامد و ساختار سازمانی و سیستم آموزش در تمام سطوح از دلایل اصلی. ما بهبود یافته اند در بسیاری از مناطق و نتایج وجود دارد برای همه برای دیدن” گفت: Nieva.

C. A. Kuttappa سر نخبگان مردان مربی گفت: رو به بالا نمودار شد و پس از 2016 المپیک ریو. “هر دو BFI و سای ارسال هند بوکسورهای برای کاملا چند تورنمنت خارج از کشور فرستاده شد بر اساس شایستگی” او گفت:. “هر کس دریافت فرصت های برابر برای آموزش و مسابقات خارج از کشور است.”

Kuttappa گفت: Vikas قدرت خود را مشت قدرتمند و uppercuts. “او در بهترین حالت خود را زمانی که او را شکست داد و با تجربه Kazakshtan بوکسور Ablaikhan Zhussupov [Asia/Oceania مقدماتی المپیک مسابقات در اوایل ماه مارس] در مرحله نیمه نهایی که در آن او هوشمندانه مخلوط بدن خود را مشت و مشت به صورت.”

BFI انتخاب V. Devarajan گفت: Vikas است که “سرعت و قدرت” را در هر حریف و “اعتماد به نفس خود را سطح بالا هستند در حال حاضر.”

بوکسور بود که رفت و آمد مکرر در حال حاضر به صرف وقت با کیفیت با همسر و دو پسر و یک دختر در خانه اش در بیوانی (Haryana).

“اولویت من این است که به زمان خود را به عنوان آنها را از دست ندهید من وقتی که من رفتن به اردوگاه ها و مسابقات. آموزش در منوی سمت راست در حال حاضر به عنوان من می خواهم به استراحت و بازیابی” Vikas گفت هندو.

مورد سوم المپیک 28 ساله گفت: “من برای رفتن وجود دارد برای به دست آوردن طلا. من آموزش دیده اند ، کیفیت بوکسورهای مهم نیست. من یکی از سخت ترین. من قربانی زیادی است و وقت آن است که به انجام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی