ویللوپورم MP تضمین کمک به موقع به تامیل نادو کارگران در ماهاراشترا

بیش از 1500 نفر از کارگران مهاجر از ویللوپورم منطقه در تامیل نادو رشته در ماهاراشترا در وسط مستند, کردم, کمک به لطف مداخله به موقع از ویللوپورم عضو مجلس S. Ravikumar و دولت های منطقه که جلب توجه مقامات مربوطه به گرفتاری خود را.

به گفته آقای Ravikumar کارگران نقطه از Tirukovilur بلوک مشغول شده بود تخمگذار کابل در نقاط مختلف ماهاراشترا. آنها این رشته در ماهاراشترا در پی سراسر کشور مستند. آنها قادر به بازگشت به عنوان مرکز تا به حال محدود جنبش مهاجران در سراسر مرزها برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

کارگران گرفتاری آمد به نور پس یکی از آنها را آپلود تصویری در یک نرم افزار تلفن همراه. “من به آنها تماس گرفته و بلافاصله مطرح با ویللوپورم جمع آوری و منطقه افسران نگران در ماهاراشترا مناسب برای اطمینان از مقدمات شامل اسکان موقت و تامین مواد غذایی به آنها,” او گفت:.

آقای Ravikumar گفت که کارگران مهاجر از Cuddalore و ویللوپورم ولسوالی رشته در آندرا پرادش Telangana و کرالا نیز با او تماس تلفنی و او تا به حال گرفته شده تا این موضوع را با نگرانی دولت های منطقه برای اطمینان از رفاه خود را در طول مستند.

او گفت که حدود 15 لاخ کارگران مهاجر از تامیل نادو مشغول به کار بودند در کشورهای همسایه در حالی که حدود 12 lakhs کارگران از کشورهای دیگر مشغول به کار بودند اینجا.

“این کارگران شده اند بسیار ضعیف و دستمزد و آنها نیز در حال بهره برداری توسط عوامل است که کمک به آنها را دریافت شغل. تامیل نادو دولت باید با یک بازسازی دراز مدت برنامه ریزی برای اطمینان از مواد غذایی-امنیت و رفاه کارگران مهاجر از دولت آقای Ravikumar اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید