ویللوپورم شهر اعلام کرد مهار منطقه نقاط ورود و خروج مهر و موم شده

دولت های منطقه است و در جای خود قرار داده بیشتر محدودیت در ویللوپورم شهر در پی اخیر جهش در COVID-19 موارد است. دولت مهر و موم شده کل ویللوپورم شهر به عنوان بخشی از اجرای سخت مستند اقدامات و برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

تعداد موارد فعال در منطقه می ایستد در 561 در حالی که 780 نفر مرخص شده است. در این منطقه ثبت شده 18 COVID-19 مرگ و میر تا کنون.

منابع رسمی گفت که کل شهر اعلام شده بود مهار منطقه و همه 32 نقاط ورود و خروج به ویللوپورم مهر و موم شده. مناطق اطراف ویللوپورم شهر مانند Mambalampattu, Ellischathiram, Janakipuram, Virattikuppam, Muthampalayam و Koliyanur را در حال حاضر محدود به مناطق. مردم را نمی خواهد اجازه ورود و یا خروج از مناطق.

خدمات ضروری کارکنان با کارت های هویت و افراد با شرایط اضطراری که صادر شده است تعیین شده عبور می کند به تنهایی خواهد بود اجازه ورود به این شهر است.

ویللوپورم جمع A. Annadurai گفت که به عنوان بسیاری از 20 مهار مناطق شده بود مشخص در ویللوپورم. دولت آغاز شده است درب-به-درب نظارت به شناسایی ساکنان با علائم تب مطابق با توصیه های دولت است.

این منطقه به عنوان بسیاری از 688 panchayats و داوطلب شده اند به خدمات فشرده به رفتار درب-به-درب نظارت در panchayats با جمعیت بیش از 3000. داوطلبان را بپرسید ساکنان خود را در مورد سفر تاریخچه و بدون علامت موارد بستری در COVID-19 مراکز مراقبت در منطقه است.

تعداد COVID-19 تست های گرد شده اند افزایش یافته و حدود 800 نمونه های جمع آوری شده در روزانه به نگه داشتن چک بر گسترش عفونت است. بیش 38,000 آزمایشات انجام شده بود تا کنون آقای Annadurai اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>