دولت روز دوشنبه گفته بودند گزارش خشونت در دانشگاه های جامع Millia اسلامی (JMI) و دانشگاه اسلامی علیگر (AMU) اما چنین حادثه گزارش شده در دانشگاه اللهآباد (هند) (AU).

HRD وزیر رامش Pokhriyal گفت: در Lok سبها که مرکزی دانشگاه در حال قانونی مستقل و سازمانها و اداری و علمی تصمیم گیری های گرفته شده توسط این دانشگاه با تصویب قانونی آن بدن مانند اجرایی شورای شورای علمی و دادگاه و غیره. و دانشگاه ها نیز صالح برای مقابله با حوادث.

“گزارشهایی از خشونت در JMI و AMU.

اما هیچ گونه حادثه در پردیس گزارش شده توسط AU. این JMI ساخته شده است یک درخواست اساسی از پرقدرت کمیته برای پرس و جو به این حادثه خشونت در دانشگاه,” او گفت: در طول این سوال ساعت.

وزیر گفت که این موضوع مربوط به نظم و قانون این درخواست شده است با اشاره به بخش مربوط برای عمل مناسب است.

“حوزه و طلا ساخته شده است این درخواست به وزارت توسعه منابع انسانی. طبق مقررات قانون دانشگاه شورای اجرایی از دانشگاه باید از این قدرت برای مدیریت و دولت از درآمد و اموال دانشگاه,” او گفت:.

در حالی که تلاش برای جمع آوری تکمیلی حیدرآباد MP Asaduddin Owaisi گفت که او با دانش آموزان از جامع و کل کشور آنها بود.

“دولت در حال اذیت و آزار دانش آموزان و آن را شرم آور است” او متهم شده است.

حتی قبل از این وزیر می تواند هر چیزی می گویند اسپیکر Om Birla به پایان رسید سوال ساعت و نقل مکان به مورد بعدی از دستور کار.

قبلا در پاسخ به سوال دیگری Pokhriyal گفت: برخی از دلایل برای کودکان مدرسه انداختن بیرون عبارتند از فقر و مسائل اقتصادی ضعیف, سلامت, کودک بیش از حد جوان به حضور در مدرسه و کودک نیاز به کمک در کار خانگی ،

او گفت: زیر مرکزی طرح حمایت از Samagra Shiksha کمک مالی ارائه شده است به آمریکا و UTs برای فعالیت های مختلف به منظور کاهش تعداد استعفا که شامل باز/تقویت مدارس جدید تا ارشد ثانویه سطح ساخت و ساز ساختمان مدرسه اضافی کلاس های درس در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی