خشونت رسیدگی خواهد شد بصورتی پایدار و محکم: کیشان ردی

اتحادیه وزیر از دولت برای خانه G. کیشان ردی به شدت محکوم کرد خشونت در دهلی اما گفت که وضعیت بسیار زیادی در کنترل و نیروهای شبه نظامی شده اند به خدمات فشرده برای بازگرداندن صلح در مشکل-پاره مناطق وجود دارد.

اما “هر کس مسئول خشونت از بین بردن و یا تنظیم در آتش خصوصی/عمومی خواص نمی خواهد در امان خواهد بود. همه ضد عناصر اجتماعی روبرو خواهد شد و دولت را اعتراض به این حوادث که از قبل برنامه ریزی شده به زمان با سفر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایین تر از کشور تصویر,” او گفت:.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در دفتر حزب آقای ردی گفت که او با عجله به دهلی نو در نور از حوادث برش کوتاه سفر خود را یک روز و تعجب که آیا آن را “میهن پرستی” به پرتاب سنگ و حتی در حالی که برگزاری یک پرچم ملی در یک دست. “دو ماه آخر دولت اجازه تظاهرات مسالمتآمیز در سراسر کشور اما خشونت را تحمل نمی کند. من درخواست تجدید نظر به تمام احزاب سیاسی و دیگران به رعایت خویشتن داری و کمک به طلیعه چیزی بودن در صلح است. خشونت است و نه حل هر مشکل اما تنها از طریق گفت و گو است. این مرکز آماده است تا به بحث در مورد هر مسئله ای بحث آن است که آیا Ctizenship متمم قانون (CAA) و یا هر چیز دیگری,” او گفت:.

اتحادیه وزیر تصریح کرد که وجود دارد نه یک “کلمه” در کا است که در برابر شهروندان این کشور و یا اقلیت ها و به چالش کشیده منتقدان برای بحث های عمومی به او ثابت کند اشتباه است. “زمان و دوباره این مرکز در تلاش است برای حذف سوء ظن در کا; هنوز باطل تبلیغات انداخته شده است به دامن زدن جمعی مشکل با تحریک مردم است. این است که در همه این کشور” او نگهداری می شود.

“به عنوان وزیر امور خارجه برای خانه, من آرزو می کنم برای اطمینان از اقلیت برادران که کا است که تنها یک حقوق بشردوستانه برای کمک به آزار و اذیت اقلیت ها در کشورهای همسایه. آن است که حتی در برابر پاکستان یا بنگلادش. نادرست روایت است که اقلیت خواهد بود و هدف واقعی کم در سیاست” آقای ردی تأکید کرد. او احساس کردند که پس از مخالفت نمی تواند متهم کردن دولت نارندرا بودن فاسد سلطنتی یا غیر قطعی شده است با توسل به دروغ پراکنی در کا.

پیش از آن در روز اتحادیه وزیر امور خارجه در بازدید از روستای خود را اتخاذ کرد Gummedivelli در کندوکور مندل از Rangareddy منطقه شرکت در گرم سبها و مطمئن روستاییان او را در تلاش برای بهبود امکانات اولیه در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>