ویولن ستاره این قرنطینه لیست پخش توسط Shravan Sridhar

وقتی پرسیده شد که برای انتخاب آهنگ ها در آن ویولن به سرقت برده نشان می دهد ویولونیست Shravan Sridhar بخشی از چنای بر اساس پنج قطعه بی کلام گروه NonViolinist پروژه می گوید: “این آهنگ که من چیدن در حال حاضر بیشتر یا کمتر شناخته شده در نوازنده دایره حداقل. دلیل من را برداشت آنهایی نادر است به طوری که مردم می توانند یوتیوب این توصیه ها فورا و درک چگونگی ویولن می خوانم بدون کلمات.”

این چیزی است که او شده است تلاش برای رسیدن به با NonViolinist پروژه از زمان آغاز به کار خود, و آنها در حال حاضر در آستانه انتشار خود را اولین EP. “این چهار آهنگ ها و شما می توانید ببینید که چگونه ما الهام گرفته شده است از تمام آهنگ های من در اینجا ذکر شده اند.”

‘Darlene’ توسط L شانکار

Violin is the star of this quarantine playlist by Shravan Sridhar

‘Darlene’ یک ترکیب کامل از بسیار virtuosic ویولن بازی قوی و ملودی تنظیم در Raga Bilahari. این بخشی از یک آلبوم تولید شده توسط افسانه Frank Zappa و L شانکار است که البته یکی از بزرگترین ویولن بازیکنان وجود دارد.

‘Adbhut’ توسط گانش و Kumaresh

Violin is the star of this quarantine playlist by Shravan Sridhar

این یکی از آلبوم خود را بسازد. این یکی از اولین ‘fusion’ آهنگ ویولن که من تا به حال شنیده و آن را الهام بخش من برای رویکرد ویولن در یک شیوه تازه ای و فهمیدم چگونه می توان آن را گنجانیده شده به یک گروه تنظیم. این شاهکار بافت در بسیاری از ragas در درون خود دارد و به شکل من در نوشتن آهنگ فوق العاده است.

‘گفتگو’ توسط L Subramaniam و ژان لوک Ponty

Violin is the star of this quarantine playlist by Shravan Sridhar

برخورد جهان بین هند ویولن کلاسیک غربی موسیقی کلاسیک ویولن و ویولن جاز باز ذهن من است. L Subramaniam است که ناب ویولونیست که شامل برخی از جهان طعم در بازی خود را. آن را الهام بخش.

‘کشمیر’ توسط Lucia Micarelli

Violin is the star of this quarantine playlist by Shravan Sridhar

این آهنگ در اصل توسط Led Zeppelin اما این نسخه توسط Lucia Micarelli نقش ژان سیبلیوس ترکیب اول به عنوان مقدمه و سپس می رود به ‘کشمیر’. آن را به من نشان داد چگونه یک ویولن می توانید نشستن در موسیقی راک تنظیم. من به خود جلب کرد با الهام از این که چگونه نوازندگان می پرنیان در اجرای مرحله با یک سنگین تر فرمت های از موسیقی.

‘مرغ سرخ شده با’ توسط Zac Brown Band

Violin is the star of this quarantine playlist by Shravan Sridhar

آن را در واقع یک ویولن گرا آهنگ مثل بقیه اما این یکی استادانه درست شده کشور کمانچه سبک ویولن سولو و من سقوط در عشق با کل این نوع پس از گوش دادن به این آهنگ. این هم یک سبک است که من می خواهم برای آزمایش از زمان به زمان. آن را کشیده و من را به دنیای موسیقی کشور است که بسیار احساس خوب و پر از vibes مثبت است.

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید چه شما در حال گوش دادن به در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>