ویولونیست Kumaresh: یکی می تواند سنتی و سرد

Kumaresh R از ویولونیست دو Ganesh-Kumaresh همواره بخشی از موسیقی مجازی سازگار با محیط زیست سیستم. این مستند ساخته شده است آن را آسان تر برای بنگلور-بر اساس ویولن به کار بر روی ملودی های موسیقی هند درس در پورتال رکوع با Fiddlingmonk. Kumaresh که متولد کانپور و آموزش دیده در موسیقی پس از او دو ساله بود می گوید او های و آموزش موسیقی فقط مثل او لذت می برد بازی هر دو سنتی و موسیقی معاصر. Kumaresh صحبت MetroPlus در مورد شکلات ملودی نیاز به حساس و موها کودکان به موسیقی هند و خلاقیت خود در طول مستند. گزیده ای.

شما شده اند صحبت کردن در مورد اهمیت موسیقی در طول یک کودک در حال رشد سال است. آیا می توانید توضیح دهید ؟

موسیقی برای کودکان مهم است. موسیقی هندی با غنی بانک از مقیاس های مختلف (ragas) و ریتم چرخه (تراز) است ایده آل برای کودکان است. تماس با ما موسیقی ما سیستم sastriya sangeet (کلاسیک) اما آن را در دسترس به کودکان به عنوان بخشی از برنامه درسی خود را.

آیا شما فکر می کنم جوانان امروز هستند فاصله گرفته از موسیقی هند?

در هند امروز, گیتار و کیبورد و فلوت nadaswara, veena یا mridanga هستند در میان ترین فروش ابزار. ما باید جامع طیف وسیعی از سازهای موسیقی است. این tambura است, باستان, ساز زهی است که در هند سرچشمه گرفته است اما در حال حاضر بخشی از قوم ملودی در سراسر جهان است. در هند باستان ویولن است به نام dhanur veena. آن است که تنها بعد از آن است که ما اقتباس غربی ویولن.

مایل به سرد است چه درایوهای کودکان برای یادگیری گیتار و دیگر سازهای غربی. کودکان نیاز به درک یکی می تواند سنتی و سرد است. کلاسیک هند ژانرهای تعریف شده و تصفیه شده ساختار ملودی و ریتم است. موسیقی هندی است و نه غیر قابل دسترس; یکی فقط نیاز به دنبال آن است. فقط به عنوان یوگا بود و نه سرد چند وقت پیش است و در حال حاضر تمرین در سراسر جهان, ما نیاز به درک ارزش هنر و فرهنگ است.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم این می تواند تصحیح?

سیستم آموزش و پرورش ما شامل موسیقی هندی در برنامه درسی مدرسه است. آموزش هنرهای زیبا بود و یک بخش ضروری از gurukul سیستم آموزش و پرورش. این کمیته که با طراحی مدرن و آموزش و پرورش متاسفانه در نظر نمی هنر به عنوان یک موضوع مهم برای کودکان.

چگونه می توانید موسیقی ساخته شود بیشتر در دسترس ؟

من به عنوان یک نوازنده ناظر و معلم متوجه شد که کودکان لذت بردن از موسیقی است که اگر آن ساخته شده جذاب است. موسیقی باید به معطل. موسیقی ما دارای تنوع و فضای خلاق به آن را جذاب برای همه. با استفاده از همان ابزار راگا و طلامن ایجاد کرده معاصر فضا برای موسیقی هندی به نام شکلات ملودی. برای اولین بار در این سری از دانلود ملودی هشت آهنگ است که کودکان می توانید دنبال کنید و از نو خلق کردن در دستگاه های دیگر.

آیا در آینده برنامه ای برای شکلات ملودی?

همانطور که از در حال حاضر من برنامه ریزی یک سری مجموعه ای به مقیاس. برای اولین سری من ایجاد موسیقی مجموعه به Abhogi, کلینی, Mohana, Kedara, Hamsadwani, Lalitha , Gambheera Naatte و Bilahari. من مرتب این همزمان با ملودی از کیبورد و سازهای کوبه ای به منظور افزایش تجربه موسیقی. Pramathkiran و Varun Pradeep از من و تیم کمک کرده اند, قرار داده و آن را در سراسر. یک ویدئو از تمام ملودی ها نیز در دسترس خواهد بود به منظور تسهیل یادگیری خود را در ویولن. وجود دارد خواهد بود نمادهای ارائه شده — هر دو هندی و غربی تضمین گسترده تر برسد. این همه در دسترس خواهد بود برای دانلود بر روی پورتال رکوع با fiddlingmonk.

من نیز با ارائه کارائوکه آهنگ برای تمام ملودی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد با آهنگ صدا های دیگر و همچنین در احزاب و soirées.

آیا شما خود ارائه, ارشد, دانش آموزان ویولن?

من آموزش راست و دست چپ تکنیک های ویولن بازی است که بسیار مهم است به اصول. هنگامی که شما تولید یک عبارت موسیقی بر روی یک ابزار به وضوح می شود متمرکز شده و با بهینه تکنیک. همانطور که ما حرکت به سمت فراگیر جهانی جامع درس موسیقی و تکنیک های ساخته شده باید در دسترس همه.

آیا مستند موقع راه اندازی اولیه شکلات ملودی?

وجود دارد مثبت و منفی در هر وضعیت. اگر چه این بیماری همه گیر است که یک چیز وحشتناک است طولانی از آنجایی که ما تا به حال زمان و فضا برای تمرین, شارژ تجدید نظر و نوآوری داشته کشف و گسترش دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>