Vir Das : Stand-up بزرگتر مخاطبان در مناطق روستایی هند

Vir Das است که شاید در گرمترین رگه های از زندگی خود را. بیش از دو سال گذشته او انجام شده است به خانه کامل در خانه و خارج از کشور.

او باز برای کانن در TBS شده است و در Netflix و Amazon Prime. او به زودی باز خواهد گشت به فیلم در این سال (عاقبت از Go Goa Gone حال آماده).

یکی می تواند استدلال می کنند که آن را سخت تر برای یک کمدین به ادامه موفقیت خود را از آن است که برای دیگر هنرمندان می گویند یک موسیقیدان است. لحن مانند شراب و می توانید بهتر با زمان. اما جوک, معمولا, رفتن بیات به زودی. باقی می ماند مربوطه ویر تلاش برای veer از حد معمول است.

نگاهی به آخرین Netflix, نمایش, هند, به عنوان مثال. آن را نه یک طنز سیاسی و نه مجموعه ای از اغراق آمیز داستان های شخصی — دو تم است که بارها تکرار شده و در هند ایستاده ،

با هند او را انتخاب کرد به صحبت نشستن در مقابل یک درب بر روی صحنه به مخاطب تفکیک به سرخپوستان خارجی و برگشت. او صحبت کردن در مورد آنچه که او فکر ساخته شده هند برای کسانی که می دانستند که در مورد کشور و کسانی که می خواستم به دانستن است.

ویر را دوست تورکه قرار بود تور 49 شهرستانها در سراسر هند از جمله عدم مترو آنهایی که مانند Patna, مرتا و شیللنگ شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. او در زمان خود Instagram در 9 مارس را اعلام.

“این نشان می دهد در حال رفتن به در مورد عشق است. چگونه یک مرد سوال انواع عشق — عشق به خانواده و همسر خود, ملت, خدا,” او می گوید.

ویر که انجام شده در فروم Shantiniketan بازار در مارس 7, بنگلور, پا نشان می دهد صحبت می کند در مورد هندخود فرایند نوشتن کمدی و بیشتر.

گزیده ای:

شما در مصاحبه ای گفت که برای هند متولد شد و از این سوال: “اگر من می توانم به شما بگویم که چهار چیز در مورد کشور من چه خواهند بود ؟ شده اند وجود دارد چند تحولات بزرگ در کشور ما مانند کا آنجا نشان می دهد. امروز اگر شما بگویید که چهار چیز در مورد هند چه خواهند بود ؟

آن خواهد بود. در این نمایش من سعی کردم به صحبت در مورد هند است که می تواند تحمل هر آنچه در جریان است در حال حاضر. رهبران امروز خواهد بود فردا رفته. مصیبت از امروز خواهد بود فردا رفته. اما چیزهایی مانند پیر راهب احترام به بزرگان و تاج محل را در زندگی می کنند.

Still of Vir Das from ‘For India’

هنوز هم از Vir Das از ‘هند’ | عکس های اعتباری: Netflix

برای هند‘s مخاطبان بود و جالب آرایش صندلی جایی که یک بخش از شرح و خارجی نشسته بودند به طور جداگانه. چه ایده پشت آن است ؟

این ایده ساده بود. شما باید یک گروه از مردم که از کشور است. و هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد چیزی است که مربوط به شما; شما سعی می کنید برای فراگیر شود و آن را مربوط به آنها را به عنوان به خوبی.

به همین دلیل من نشسته آنها را به طور جداگانه دلیل است که من برخی از زمان به توضیح برخی از چیزهایی که به طور انحصاری برای آنها.

پس از آن آسان است برای برجسته آنها را با روشنایی [زمانی که آنها در حال نشسته به طور جداگانه]. و بصری جالب است به عنوان به خوبی.

A still from stand-up special ‘Vir Das: Abroad Understanding’ (2017) on Netflix

هنوز هم از موضع بالا ویژه ‘Vir Das: در خارج از کشور درک’ (2017) در Netflix بکشد | عکس های اعتباری: Netflix

آن را به خصوص به چالش کشیدن برای نوشتن این نشان می دهد با توجه به وجود دو مجموعه از مخاطب ؟

ایده این بود برای به چالش کشیدن خودم. یک Netflix [کمدی] خاص است که معمولا از 10 داستان در مورد زندگی خود را.

در این مورد نبود در مورد من در همه. آن 10 دسته و پنج چیز در هر رده. بنابراین شما در حال نوشتن در حدود 50 تا 55 چیزهایی که به عنوان مخالف به 10 چیز است.

قطعا به چالش کشیدن. اما من به نوعی لذت می برد که.

با ‘Jestination ناشناخته’, شما در زمان standup comedy به مکان هایی مانند Patiala Kumarakom ، آیا شما فکر می کنم standup comedy را در پیدا کردن قابل توجه مخاطبان در مناطق روستایی هند به عنوان خوبی ؟

من فکر می کنم standup comedy بزرگتر مخاطبان در مناطق روستایی هند از در مترو. شما در پیدا کردن Hindi standup comedy videos گرفتن 25 میلیون بازدید و انگلیسی گرفتن یک یا دو میلیون بازدید.

بنابراین بزرگتر مخاطبان منطقه ای بخش. [با Jestination ناشناخته] این ایده را زنده فارسی کمدی به این اماکن است. امیدوارم وجود خواهد داشت و مخاطبان است که به عنوان خوبی.

A still from ‘Jestination Unknown’ with Vir Das (centre)

هنوز هم از “Jestination ناشناخته’ با Vir Das (مرکز) | عکس های اعتباری: آمازون اصل

صحبت شما در مورد به دنبال در standup comedy به عنوان هنر. و آن است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به محبوب در هند است. آیا شما فکر می کنم می توان آن را به طور رسمی تدریس در موسسات آموزشی?

من فکر نمی کنم. می توان آن را آموخته با تماشای. البته شما باید کارگاه های آموزشی در مورد شوخی-نوشتن. اما شما باید به یک فن از هنر.

می تواند به شما صحبت کردن در مورد مشکل در نوشتن کمدی. یکی فرض تجربه باعث می شود آن را آسان تر است. وجود دارد همچنین ممکن است این چالش را متفاوت از کار قبلی خود را.

برای من آن است که سخت تر و سخت. چون من آن را که در راه است. من می خواهم به سالم ترس از شکست در هر پروژه بعدی.

شما هرگز واقعا در یک منطقه راحتی. شما سعی می کنید و چیزی بنویسید هر زمان متفاوت است.

آیا شما در صحبت کردن با مخاطبان خود را پس از هر نشان می دهد ؟

هیچ. اما مخاطبان با شما صحبت کنم در طول نشان می دهد. و من صحبت کردن در مورد نظرات و اما در مورد خنده.

نوع خنده آموزنده تر از نظرات. من هر رکورد نشان می دهد و گوش دادن به آن است.

کمدین معمولا مبالغه چیزی را به آن صدا خنده دار. اما اگر شما انجام بیش از حد آن می شود ، جایی که شما رسم خط ؟

من نمی رسم خط. مخاطبان می کند. من نمیفهمد که در حالی که پیش. من مسئول خط آنها هستند.

من فقط باید به خاطر نوشتن و آنها را اجازه دهید من می دانم که در آن خط است. اما اگر شما نگران در مورد رسم خط خود را, شما نمی خواهید به نوشتن هر چیزی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید